gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook İçin 2013 En Şirin Kapak Fotoğrafları

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 kapak fotoğrafları ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, facebook hayatımıza bir girdi, pir girdi. Şöyle bir etrafınıza bakın, face hesabı olmayanlarla tuhaf gözle bakıyorlar. Her ne kadar benim bir face hesabım yoksa da çoğunluğa saygı duyuyorum ve face kullanıcıları için araştırmalar yapıyorum.
    Facebook zaman tüneline geçtiği ilk zamanlarda herhes bir afalladı. Zaman tüneline alışmak biraz zaman alsa da işin keyifli yönleri herkesin ilgisini çekti. Zaman tünelinin en renkli kısmı muhtemelen kapak fotoğrafları. İstediğiniz gibi profilinizi süslemenize imkan veren kapak fotoğrafları o kadar çeşitli ki. Ben de araştırdım ve en güzellerini şimdi bu sayfadan sizlerle paylaşıyorum..

Facebook İçin 2013 En Şirin Kapak Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Yazılı Kapak Fotoğrafları 2013 Örnekleri

Facebook Yazılı Kapak Fotoğrafları 2013 Örnekleri

Bu konu; facebook yazılı kapak fotoğrafları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook hayatımızın büyük bir kısmında. Zaman tünelini beğenmesek te bir türlü facebooktan kopamıyoruz. Eh, kopamadığımıza göre de bari işi eğlenceli hale getirelim, biraz sayfamızı süsleyelim diyoruz ve birbirinden güzel facebook kapak fotoğrafları hem de yazılı kapak fotoğrafları galerimizden...
  2. Facebook Aşkla İlgili Kapak Fotoğrafları Hepsi Çok Güzel 2013

Facebook Aşkla İlgili Kapak Fotoğrafları Hepsi Çok Güzel 2013

Bu konu; facebook aşkla ilgili kapak fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook hesabınız varsa sizlere profil sayfanızı renklendirecek birbirinden güzel kapak fotoğrafları resimlerini sizlerle paylaşıyoruz bu sayfamızda. Birine mesaj mı göndermek istiyorsunuz, ruh haliniz çok mu romantik, o halde hemen az sonra galerimizden göreceğiniz kapak fotoğraflarından...
  3. Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Fotoğrafları

Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Fotoğrafları

Bu konu; bjk facebook kapak fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer kalbiniz Beşiktaş sevgisiyle atıyor, siyah beyazın asaletini yüreğinizda taşıyorsanız şimdi sizlerle galerimizden paylaşacağuımız Facebook kapak fotolarına bayılacaksınız. Birini seçin ve facebook zaman tünelinizde kullanın. Herkes kara kartalların azametini bir de sizin...
  4. Facebook İçin Çok Komik ve Eğlenceli Kapak Fotoğrafları 2013

Facebook İçin Çok Komik ve Eğlenceli Kapak Fotoğrafları 2013

Bu konu komik kapak fotoları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook kullanıcısı iseniz, sayfanızı en neşeli hale getirmek için sizlerle komik kapak fotoğrafları paylaşıyoruz galerimizde. Birbirinden komik bu kapak fotoğrafları ile facebook sayfanız imreniecek derecede eğlenceli hale gelecek. Arkadaşlarınızın da bayılacağı komik facebook kapakları için hepinizi...
  5. Facebook İçin Yazılı Kapak Fotoğrafları

Facebook İçin Yazılı Kapak Fotoğrafları

bu konu facebook yazılı kapak fotoğraflarına yer vermektedir. Facebook zaman tüneli uygulamasına geçtikten sonra en üst yerde sizin için anlam ifade eden resimleri ekleme özelliği sunarak yeni bir çığır açtı. Bazı kişiler özel hayatından resimleri paylaşmayı tercih etsede bazıları da hazır yazılı kapak resimleri paylaşabiliyor. Bizler de en çok beğenilen yazılı kapak resimleri arasından...

Sayfayı Paylaş