gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook kayıt olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebook kaydolmak istiyorum facebooka kaydolmak istiyorum facebook kayıt olmak istiyorum fakat herseferinde mesene olmuyor neyapmalıyım NAGİHAN

facebook kayıt olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook açmak istiyorum

facebook açmak istiyorum

Bende Facee açmak isteyenler denim arkadaşlarım yaşım 9 babama söyledim açarız dedi amma ben açmak istiyorum süpriz olsun facebook yani facee nası açıyoz ?
  2. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  3. Facebook graph search nasıl kayıt yaptırabilirim

Facebook graph search nasıl kayıt yaptırabilirim

Melekler merhabalar. Facenin yeni özelliği graph search nasıl kayıt olacağım, bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Daha dün başlamış sanırım bu uygulama..
  4. Boşanmada Facebook  Kayıtları Delil Olur mu?

Boşanmada Facebook Kayıtları Delil Olur mu?

boşanma davasında msn kayıtları delil olurmu,boşanma davasında facebookta görüşmeler delil olurmu,boşanma davasında sms delil olurmu,boşanma davasında e posta kayıtları delil olurmu ,boşanma davası deliller hakında bilgiler Bilgisayar ile iletişim kurmaya yaranan facebook, msn, skype, e-mail kayıtları delil niteliği taşımaktadır ve boşanma davasında delil olarak kullanılabilir. Burada...
  5. hamile olmak istiyorum

hamile olmak istiyorum

Kızlar ben 4 ay önce klomen kullandım ve catlatma iğnesi oldum maalesef adet oldum hayal kırıklığı oldu bir dahada doktora gitmedim geçen ay adetim 3 ,4 gün surdu birinci gün koyu kahve leke geldi 2 ,3 gün geldi gelmedi gibi birşey bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım karnim sis ara ara ağrı giriyor sırtım belim agriyor sureklide hapsiriyorum cevap yazarsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş