gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Messenger hakkında bilgi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebook Messenger Facebook Messenger Android

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook Messenger Android hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda Facebook Messenger hakkında merak edielnleri paylaşıyoruz.

Facebook'un resmi mesajlaşma yazılımı olan Facebook Messenger, arkadaş listenizdeki kişilerle kolayca haberleşmenizi sağlıyor.

Listenizdeki arkadaşlarınızın haricinde, telefon rehberinizde yer alan kişilerle de mesajlaşabilme imkânına sahip olabileceğiniz uygulamanın özellikleri bunlarla sınırlı değil.

Grup mesajlaşma, mesajlara resim ve lokasyon ekleme özelliği gibi daha birçok fonksiyona sahip olan uygulama, çıktığı andan itibaren en çok indirilen Android uygulamaları arasına girdi.

Facebook Messengeruygulamasını Android marketten indirebilirsiniz

Facebook Messenger hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Messenger Android

Facebook Messenger Android

Facebook Messenger Android hakkında da bilgi verir misiniz Facebook Messengerdan telefonda ki kişilerle bile sohbet ediliyormuş doğru mu bu?
  2. Helal Facebook Nedir Salamworld hakkında bilgiler

Helal Facebook Nedir Salamworld hakkında bilgiler

Salamworld Ne Zaman Yayına Başlayacak? Salamworld Nedir Hiç duydunuz mu bilmiyorum, ben de az önce öğrendim Helal Facebook uygulamasını:) Pek yakında İslam alemine hitap edecek olan Salamworld hakkında sizlere bilgiler sunuyor ve tüm Facebook sosyal paylaşım kullanıcılarının bu konuda ki görüş ve yorumlarını da bekliyorum:) İslam dünyasına hitap edecek "Selamworld" sosyal...
  3. Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

facebook yüz tanıma sistemi facebook yüz tanıma sistemi nedir Sevgili melekler, hemen herkesin bir facebook hesabı olduğunu düşünürsek hemen herkesi ilgilendiren, şimdi sizlerle paylaşacağımız ve facebook kullanıcıları arasında hayli tartışma yaratacak bir olaydan bahsetmek istiyoruz sizlere. Facebook yüz tanıma sistemi. Bu sistem güvenlik güçlerine yardım maksadıyla Avrupa'da uygulamaya...
  4. Facebook Messenger zorunlu oluyor.

Facebook Messenger zorunlu oluyor.

Facebook Messenger zorunlu mu olacak? Facebook Messenger (fb) neden zorunlu oluyor? Facebook Messenger uygulaması ne zaman zorunlu olacak? Facebook Messenger'la mesajlaşmak şart. Facebook, mobil platformlardaki FB Messenger uygulamasını zorunlu hale getirmek için girişimde bulunacağının sinyallerini verdi. Mesajlaşmak için artık FB Messenger şart. Facebook geçtiğimiz yıl mesajlaşma...
  5. Facebook Messenger Konum Güncellemesi

Facebook Messenger Konum Güncellemesi

messenger konum güncelleme,facebook messenger konum özelliği ,facebook messenger konum nasıl gönderilir Facebook'un yaptığı değişiklik sonucunda konumunuz, sadece siz isterseniz, ayrı bir mesaj olarak gönderiliyor. Aslında konum paylaşım özelliğini kapatmak, bu değişiklikten önce oldukça kolaydı ancak buna rağmen çoğu kullanıcı, konumunun paylaşıldığını fark etmiyordu. Konum paylaşmanın...

Sayfayı Paylaş