gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Messenger Plus Messenger Plus Ne İşe Yarar

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Msn messenger plus ne işe yarar nasıl kullanılır diyen tüm misafirler, bu yazımızda sizlere Msn messenger plus hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri katarıyoruz.

Msn messenger plus ek özellikleri ile msn kullanımımızı kolaylaştırıyor.Msn kullanırken mutlaka kullanmanız gereken bir programdır.Messenger Plus Windows Live Messenger yazılımına birçok özellikler katan bir eklentidir. Messenger'ın imkanlarını genişletin ve deneyiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz..

Plus! la, kişi listenizi düzenlemek için kişi adlarını yeniden adlandırabilir, kişi listeni temizlemek için kişilerin istatistiklerini görebilir, pencerelerini şeffaflaştırabilir, dosya aktarımlarını otomatik kabul edebilir, gelen ve giden mesajları filtreleyebilir ve daha bir çok şey yapabilirsiniz!

Messenger Plus! size, ön ve arka plan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın, italik, altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimleri eklemenize olank tanır. Bu sizin, IRC deki gibi Messenger'in komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar

Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Messenger Plus! 3.63.148

MSN Messenger Plus! 3.63.148

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar

BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar

BlackBerry Messenger Music nedir BBM Music ne işe yarar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "BBM Music nedir?" diye soru soran misafirimizin sorusuna yanıt veriyor ve BBM Music ne işe yarar diyenler için de bilgileri paylaşıma sunuyoruz :) BBM Music, bulut üzerinden çalışan, müzik keşfetme ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sağlayan ve sürekli gelişebilen bir müzik...
  3. Messenger Plus Nedir

Messenger Plus Nedir

Messenger Plus Nedir nasıl kullanılır bana Messenger Plus hakknıda bilgi veriniz lütfen.
  4. Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum hakkında bilgi istiyorum ben de ne dinlediğimi msn de ki arkadaşlarım görsün istiyorum ama bir türlü yapamadım bu özelliği :S
  5. Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

msn plus ne dinliyorum Messenger Ne Dinliyorum Bilgisayarınızda dinlediğiniz şarkıyı, msn listenizde ki arkadaşlarınız da görsün istiyorsanız yani kısacası msn plus ne dinliyorum özelliği istiyorsanız size yapmanız gerekenleri sıralıyor ve msn plus ne dinliyorum göster özelliği indirmek için ilgili linki veriyoruz Melek'ler:) MSN Messenger ve Live Messenger ile konuşurken karşıdaki...

Sayfayı Paylaş