gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebookta Nasıl Arkadaş Eklenir

Facebook Arkadaş Ekleme ve Arkadaş Ayarları

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/201308-facebook-hesabiniz-kilitlendiyse.html ne yapmanız gerektiği konusunda bir takım bilgiler vermiştik. Bu gün ise Facebookta arkadaş nasıl eklenir diyen arkadaşlarımız için bilgiler aktarıyoruz.

Arkadaşlar Facebook’ta arkadaş eklemek için farklı yollar bulunmaktadır.

Tanıdığınız birini bulmak için Facebook Arama‘yı kullanın ve arama kaydının sağ tarafındaki Arkadaş Olarak Ekle düğmesine tıklayın. Bu kişiye bir arkadaşlık isteği gönderilir. Bu kişi sizinle gerçekten arkadaş olduğunu onayladığında, Arkadaş Listenizde görünür.

Eğer birini arkadaş olarak ekleyemiyorsanız; gizlilik ayarlarını, bazı kullanıcıların Arkadaş Olarak Ekle bağlantısını görmenizi engelleyebileceğini unutmayın.

Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Nasıl üye olacağım diyenler buraya

Facebook Nasıl üye olacağım diyenler buraya

facebook a kaydol facebook üye ol facebook kayıt ol sayfası Hala Facebook'a üye omlayanlar varsa ve nasıl yüe olacaklarını bilmiyorlarsa, bu yazımızdao arkadaşalrımıza yardımcı oluyor ve Facebook üyeliği hakkında merak edieln tüm biklgileri aktarıyoruz Melek'ler:) Facebook Nasıl üye olacağım 1. Öncelikle Facebook sitesine giriniz. Giriş için tıklayın. 2. Sitede Aşağıdaki resimde...
  2. Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir ben bilmiyorum sizin sayenizde bende öğreneyim
  3. Facebooku Dondurdum Nasıl Açabilirim diyenler buraya

Facebooku Dondurdum Nasıl Açabilirim diyenler buraya

Dondururlan Facebook Hesabı Nasıl Açılır Facebooku Dondurdum Geri Nasıl Açabilirim Her hangi bir sebepten ötürü Facebook hesabını dondurup sonra yeniden açmak isteyip de bunu nasıl yapacağını bilmeyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda dondurulan Facebook hesabı nasıl açılır konu alıyoruz Melek'ler. Facebook eylemleriniz spam olarak algılanmış ve hesabınız geçici bir süreliğine...
  4. Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Varmı diyenler buraya!

Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Varmı diyenler buraya!

Facebookta Arkadaş Sayısını Artırma Hilesi Facebook Arkadaş Çoğaltma Hilesi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/228038-facebookta-arkadas-ekleme-engelini-nasil-kaldiracaksiniz.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Facebook arkadaş çoğaltma hilesi hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri aktarıyoruz....
  5. facebook like butonu nasıl eklenir

facebook like butonu nasıl eklenir

Arkadaşlar facede like butonu nasıl ekleniyor bilen var mı acil yardım edin noolurrrr :S

Sayfayı Paylaş