gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fartual kullanımı ve hamilelik ihtimali hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar hepiniz meleksiniz takip ediyorum sizleri. Ben en son 08 Temmuzda adet oldum ve Ağustos ayındada adet olmadığım için doktora gittim betahck baktı doktor ve negatip dedi. Farlutal verdi kullanımı bitti şu anda. Ama ben hala adet olmadım ve şişliğim var. Böyle saplanıyor gibi oluyor ve 3-5 saniye sürüyor. Birde pko hastasıyım bu konu hakkında bilgileriniz var mı paylaşın ya benimle sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hormon içerikli ilaçlar ,adet düzensizliğini tedavi edici olarak hastalara doktorlar tarafından yazılır.Hormon tedavileri uzun tedaviler olduğu için doktorunuza güvenmenizi ,tedaviye sabırla devam etmenizi ve sıradışı bir durumla karşılaştığınızda en kısa zamanda doktorunuza danışınız.Bunun yanında farlutal adet düzenleyici ilaç hakkında forumumuzda bilgiler mevcuttur.

Fartual kullanımı ve hamilelik ihtimali hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peter Answers hilesi ve kullanımı hakkında

Peter Answers hilesi ve kullanımı hakkında

Peter Answers hilesi Peter Answers oyna Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Peter Answers hilesi ve Peter Answers kullanımı hakkında merak edilen tüm bilgileri, misafirlerimizin sorusu üzerine, sizlerlede paylaşıyoruz. Ne sorarsanız cevaplıyor efendim.Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition”...
  2. Kafuru Özellikleri ve Kullanımı Hakkında Bilgiler

Kafuru Özellikleri ve Kullanımı Hakkında Bilgiler

Kafurun özellikleri Kafur ağacının Faydaları Kafurun yararları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan kafuru, özellikleri ve kullanımı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere :) Kafuru renksiz, şeffaf, billuri yapılı, gevrek parçalarıdır. Kokusu hususi ve keskin, lezzeti sonradan serinlik veren acı ve yakıcıdır. 204 santigrat derecede kaynar. Adi sıcaklıkta uçar. Suda çok az erir. Alkolde,...
  3. Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Bu konu; gebelikte depresyon ve antidepresan kullanımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası ve karşılaşılan sıkıntı ve de üzüntüler karşısında bzen bünye yenik düşer ve kendi kendine aşabildiğiniz sorunlarınızı artık aşamadığınızı farketmeye başlarsınız. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almak en doğrusudur. Depresyon tedavisi alan ve antidepresan...
  4. Hamilelikte düşük ihtimali nedir?

Hamilelikte düşük ihtimali nedir?

Gebelik boyunca bir anne adayının yaşayabileceği en büyük tehlike düşüktür. Hiç kimsenin istemediği bir durumdur ve anne adayı için hem fiziksel anlamda hem de duygusal açıdan çöküş yaşatan bir süreç olduğunu söylemek mümkündür. Düşük günümüzde hayli sık görülen bir problemdir ve gebeliklerin %15’indekarşılaşılmaktadır. Bu da demek oluyor ki her 20 gebe bayandan 3 tanesi bu istenmeyen durum...
  5. Hamilelikte kalsiyum eksikliği ve ilaç kullanımı

Hamilelikte kalsiyum eksikliği ve ilaç kullanımı

Hamilelik döneminde kalsiyum annede kemik erimesi gelişmemesi için ve bebekte kemik, diş gelişiminin sağlıklı olabilmesi için gereklidir. Bunun dışında da kalsiyumun vücutta çeşitli görevleri vardır. Gebelik döneminde yeterli kalsiyum alınmazsa bebeğin gelişimi için gereken kalsiyum annenin kemiklerinden karşılanır, bu da annede kalsiyum eksikliğine ve ileriki yıllarda kemik erimesi...

Sayfayı Paylaş