gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Fatih Erkoç 2011 albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Fatih Erkoç, 2011 albümü, şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Fatih Erkoç 2011 albümü sizlerle melekler :)

Sanatçi: Fatih Erkoç
    Albüm Adi: Yanında Her Kimse
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 17/02/2011
    Süresi: 68:39 Dakika
    Kalitesi: 192 kbps

Albümdeki Eserler
    1. Sağ Sağlim
    2. Yanında Her Kimse
    3. Mesafeler Uzar
    4. Telaşlarım
    5. Su
    6. Anne (Normal Version)
    7. Akşamlar
    8. Düş Kırıklığı
    9. Tut Ellerimi (Disco)
    10. Gözlerime Yıldız
    11. Anlamazsın Sen Beni
    12. Kader
    13. Tut Ellerimi (Normal Version)
    14. Yağmuru Beklerim (Enstrumantal)
    15. Anne (Piyano)
    16. Water

Fatih Erkoç 2011 albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce & Fatih Erkoç - Biliyordum

Günce & Fatih Erkoç - Biliyordum

Biliyordum sevgilim biliyordum bu ayrılık Hiç bir güneş sonsuza dek ısıtmaz o kalbini Alışkanlık seninki daha kolay kabullenirsin Yazıkki ben senin kadar şanslı değilim Çağresiz bu aşka içimde Bir yol bulup kaçsam boşuna Gölgen adım adım peşimde Ben ellerinde
  2. Fatih Erkoç biyografisi

Fatih Erkoç biyografisi

7 Nisan 1953'te İstanbul-Fatih'te dünyaya gelen Fatih Erkoç'un ilk defa enstrümanlarla tanışması babası değerli ud sanatçılarımızdan Hasan Erkoç'un üç yaşında kendisine bir keman hediye etmesiyle olur. Fatih Erkoç, ilk öğrenimini tamamladıktan sonra müziğe olan ilgisi nedeniyle 1965 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı'na girer. Burada 7 yıl boyunca trombon, piyano ve kontrbas eğitimi alır...
  3. Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Usta yorumcu Fatih Erkoç birbirinden güzel türküleri seslendirdiği iki cd'den oluşan albümünü piyasaya çıkardı...İşte albüm tanıtımı kızlar :tik: CD1: Esmerim Biçim Biçim Arpa Buğday Daneler Divane Aşık Seher Yeli Gurbette Ömrüm Geçecek Asmam Çardaktan Antep Türküsü Of Deme Bana Kerimoğlu Zeybeği Evleri Var Oy Benum Sevduceğum Kalenin Dibinde Eledim Eledim Çayelinden Öteye Arpa Buğday...
  4. Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

Bu sayfa; Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop ve caz müziğinini ünlü ismi müzisyen Fatih Erkoç, 14. solo albümüyle müzikseverlerle buluştu. Güçlü yorumcu ve besteci kendisine ait 8 parçayı seslendirdiği bu albümünde Türkiye'nin en iyi söz yazarı ve bestecilerinin eserlerine de yer verdi. "Aşk...
  5. Fatih Erkoç Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Fatih Erkoç Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu sayfa; Fatih Erkoç Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü yorumcu ve besteci Fatih Erkoç imzasını attığı pek çok eserle adını müzik tarişhimize yazmış bir sanatçıdır. Biz de bu sayfamızda bu ünlü müzik adamının hayatıyla ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... 7 Nisan 1953 Tarihinde İstanbul'da doğdu. Müziğe ilk ilgisi, babasının ud sanatçısı...

Sayfayı Paylaş