gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Demet Akalın & Fettah Can sevdiğim ve dinlediğim iki şarkıcıdır hanımlar. Bakalım bu albümde nelere yer vermişler :)

Sanatçi: Demet Akalın & Fettah Can
    Albüm Adi: Yanan Ateşi Söndürdük
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 24/02/2011
    Süresi: 15:39 Dakika
    Kalitesi: 192 kbps
    Dosya Boyutu: 21.49 MB

Albümdeki Eserler

Yanan Ateşi Söndürdük
    Yanan Ateşi Söndürdük ( Club Version)
    Yanan Ateşi Söndürdük ( Ballad Versiyon )
    Yanan Ateşi Söndürdük ( Akustik Versiyon )

Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalın - Aşk (2011)

Demet Akalın - Aşk (2011)

Demet akalın yeni albümü, 2011 şarkıları, aşk adlı albümü hakkında detaylı bilgi alalım. Demet Akalın Aşk albümü sizlerle melekler. Sanatçi: Demet Akalın Albüm Adi: Aşk Türü: Pop Yayin Tarihi: 24.05.2011 Dosya Boyutu: 35.73 MB Albümdeki Eserler 01. Aşk 02. Sabıka 03. Deliyim 04. Bende Özledim 05. Aşk (Erdem Kınay Versiyon)...
  3. Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri Selam kızlar sizden Fettah Can Milat sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden sağolun.
  4. Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri - Kızlar Fettah Can Mandalinalar şarkısını hiç dinlediniz mi, dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim ve sözlerini de rica ederim :)
  5. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş