gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Favorı parfumunuz

Konu, 'Parfüm' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

Okadar cok parfum koleksiyonum varki hangisini kullacagimi bilmiyorum bazen ne zaman bitecek bunlar acaba derim hep mesela bir kac tanesi
    coco chanel mademoiselle

burberry brit

dolce gabanna

chanel 05

dolce gabanne light blue

delices gartier

burbery

lancome hypnose

j adore

ve bunlarin daha iki kati en guzeli de angel......

onemli olun kullanmak tabiki farkli farkli bitirmeye calisiyom bende

Favorı parfumunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfüm

Parfüm

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.
  2. Adrasan *Favorim*

Adrasan *Favorim*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Parfüm Aldım (:

Parfüm Aldım (:

Kızlar daha diğerleri bitmedi ama ben dayanamayıp yine parfüm aldım :sule: :D peki ama neden ??? kızlar bi defa kokusunu daha önceden biliyordun ve çokta hoşuma gidiyordu...bunun yanında hem hediyesinin olması hemde fiyatının oldukça cazip olması hoşuma kaçtı :D peki ama neydi bunun hediyesi??? hediyesi bir erkek parfümü 90ml'lik onun kokusunu bilmiyordum ama geldiğinde kokladım....harika...
  4. Birbirinden güzel yatak örtüleri.  Szin favoriniz hangisi?

Birbirinden güzel yatak örtüleri. Szin favoriniz hangisi?

Evimizin en özel köşelerinden birisidir yatak odası. Bende evimde en çok yatak odamı beğeniyorum :d014: Yatak örtüsü her çeyizde olmazsa olmazlardır. Bende geçen sene yaptığım çeyiz alışverişinde 2 tane yatak örtüsü almıştım; biri günlük, diğeri janjanlı birşey:lau: Günlük olan yatak örtüsünün hafif olması önemli bir faktör. Bizim günlük yatak örtümüz çok hafif olduğundan dolayı kolayca...
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş