Felaket bu!!! siz hala kendi sorunlarınıza bakıyorsunuz'''

Gercekten bu devir de bir kız olmak bir erkek olmak aslında bir insan olmak bilee o kadar zor duruma geldi ki allah hepimizi bölelerinden korusun ... Insan insan olana denir o yüzden böle kansızları allaha havale ediyorum...

ahh ahh ben bu haberi ilk duyduigumda ayak tirnaklarima kadar ürperdim insanlar bu kadarmi insanliktan cikmis gerci onlar insan bile olamaz benim gözümde

handanım bu yazını görmemiştim bu gün dikkatimi öekti detaylara girince yani :D:D cnm benim bende 2 kız çocuğu büyütmekteyim ekmek almaya yollayamıyorum bakkalsa tam karşımda olmasına rağmen ben hemen yolda duruyorum o alıp geliyor 11 yaşında bu kızım okula gidiyor aklım fikrim onda meyerse öyle bir dünyada yaşıyoruzki sadece buyuk kızıma değil 4 yaşındaki sümeyramada çok çok dikkat etmeliymişim yolda yanımda elini tutarken bile çok dikkat6 etmeliymişim .
insanlar çok acımasız olmuş insanlar çok ahlaksız olmuş insanlar okadar nefişslerine ve şeytana mahkum olmuşki o küçücük çocukları kadın olarak görebiliyorlar allahım sen sonumuzu hayır et yarabbim böyle insanlara fırsat verme onları ıslah eyle yarabbim ......
ve şunuda belirtmek istiyorum bende hem yapanı hemde yapanlara susanları bunlara göz yumanları çok kınıyorum allah hepsini ıslah etsin hepsini ......

Allah belasını versin hepsinin bu olayı yapanın da kapatanında.Bu dünyada öbür dünyada rahat yüzü görmezler inşallah.

Geri