gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Felçliler için özel bisiklet..

Konu, 'Engelliler dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

felçliler için bisiklet özürlü bisikletleri el ayak bisikleti ayak bisikleti felçlılerde bısıklet Münih'teki Grosshadern Kliniğinde felçliler için özel bisiklet imal edilmiş. Tavsiye ediliyor...
    Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi hastalığın ilerlemesini de engelliyormuş.
    7 hasta üzerinde deneme yapılmış ve hastalar ilk aşamada 2,5 kilometreye kadar kullanabilmiş.

Felçliler için özel bisiklet.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanya'da felçliler için özel bisiklet imal edilmiş...

Almanya'da felçliler için özel bisiklet imal edilmiş...

felçliler için bisiklet hasta bisikleti bisiklet nasıl modifiye edilir ne imal edebilirim felçlılerde bısıklet Münih'teki Grosshadern Kliniğinde felçliler için özel bisiklet imal edilmiş. Tavsiye ediliyor... Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi hastalığın ilerlemesini de engelliyormuş. 7 hasta üzerinde deneme yapılmış ve hastalar ilk aşamada 2,5 kilometreye kadar kullanabilmiş. Hatta bir...
  2. Özel Kişiler İçin Özel Buton

Özel Kişiler İçin Özel Buton

Messenger Plus Live listeniz ne kadar kabarık olursa olsun, çok sık yazıştığınız kişilerin sayısı büyük ihtimalle bir elin parmaklarını geçmiyordur. Onlar için bilgisayarınızda farklı ve özel bir şey yapmak ister misiniz? Nasıl mı? Mesela, küçücük bir buton olsun ve siz o butona tıkladığınızda doğpğrudan mesajlaşmak istediğiniz kişinin penceresi açılsın. Yani siz, Windows Live Messenger’ı...
  3. Bisikletin çocuklar için faydaları

Bisikletin çocuklar için faydaları

bisiklet sürmenin faydaları trafik levhalarına uygun davranmanın yararları bisiklet sürmenin yararları trafik levhalarına uygun davranmanın nelerdir Hemen hemen her çocuğun hayalinde ve ailesinden istediği birşey vardır ki oda bisiklettir.Bugünlerde hatta benim küçük oğlanda sürekli babasından bisiklet isteyip duruyor.Bu haberi okuduktan sonra eminim babamızda en kısa zamanda oğluna bisiklet...
  4. özel geceleriniz için özel kıyafetler!

özel geceleriniz için özel kıyafetler!

gece kıyafetleri,uzun gece kıyafetleri,2011 özel gece elbiseleri,uzun gece elbiseleri modelleri,kısa gece elbiseleri
  5. Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Bu yaza damgasını vuracak olan bir şarkı Kenan Doğulu Bisiklet Şarkısı ve ben bu şarkıyı çok seviyorum 5 yaşında ki yeğenlerim de bayılıyor sizden Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş