gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

feraye çilingiroğlu hangi kanalda çıkacakmış ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Feraye Çilingiroğluna hep gıpta etmişimdir. Hırsılı kadın adım adım geldi Kaya Çilingiroğlunu Hülya Avşarın elinde aldı oturdu aşağı. Valla bravo. Şimdi program yapacakmış diyorlar acaba hangi kanala çıkacak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence hiçte gıpta edilecek bir durum değil yuva yıkmak bu benim tercihim tabi böyle birini ne taktir ederim nede kabul ...

feraye çilingiroğlu hangi kanalda çıkacakmış ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi kanal???

Hangi kanal???

Hangi kanal???
  2. İbrahim Tatlıses Yılbaşında 2011 hangi kanalda çıkacak kimle anlaştı

İbrahim Tatlıses Yılbaşında 2011 hangi kanalda çıkacak kimle anlaştı

Kızlar ibrahim tatlıses iyileşmiş ve yıl başında bir kanal ile anlaşmış diye duydum hangi kanal bu ?
  3. Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor!

Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor!

Bu konu, Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kaya Çilingiroğlu'nun eşi Feraye Hanım sunucu olarak bir kanalda program yapacakmış. Show tvde yayına başlayacak olan program yeni annelere ve anne adaylarına hitap edecekmiş. İşte detaylar... Show TV’de anne ve anne adaylarına hitap edecek olan program “İlk Nefes” yakında başlıyor....
  4. Feraye Tanyolaç Çilingiroğlu Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Feraye Tanyolaç Çilingiroğlu Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Feraye Tanyolaç Çilingiroğlu Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hüly aAvşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun yeni eşi ve oğlu Kaya'nın annesi Feraye (Tanyolaç) Çilingiroğlu hakkında bilgiler sunuyoruız sizlere... doğum yeri Üsküdar, baba adı Mehmet Yiğit, anne adı Canan. Bakırköy nüfus dairesindeki bilgilere göre doğum tarihi 17 Kasım 1969, yani...
  5. Kaya Çilingiroğlu Feraye Tanyolaç Çifti Boşandı!

Kaya Çilingiroğlu Feraye Tanyolaç Çifti Boşandı!

feraye tanyolaç, kaya çilingiroğlu, kaya çilingiroğlu boşandı Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu Feraye Tanyolaç'tan da ayrıldı. Şok haberi ikili bir basın açıklamasıyla duyurdu. 5 yıllık evliliklerini noktalama kararı alan çiftin yayınladığı basın açıklaması şöyle.... "Değerli basın mensupları, Ortak aldığımız karar doğrultusunda evliliğimizi sonlandırmaya...

Sayfayı Paylaş