gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - bir mucize yarat

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir mucize yarat seven kalbimde
    Hayalim gerçeğe dönüşüversin
    Kalmasın artık gözüm yollarda

Geçmiyor günüm sensiz geçmiyor
    Bitmiyor gecem sensiz bitmiyor
    Değil tek birkaç kadeh yetmiyor

Umutlar kaynıyor ufuklarımda
    Umut bırakmadın yarınlarımda
    Yeter düşündüğüm anılarımda

Geçmiyor günüm sensiz geçmiyor
    Bitmiyor gecem sensiz bitmiyor

Ferdi Tayfur - bir mucize yarat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. 14 günde mucize yaratın!

14 günde mucize yaratın!

14 günde hayatınızı ateşlemek ister misiniz? Jason Vale’nin önerilerini uygulayın, zinde bir hayata sahip olun! • Beyaz un ya da benzeri ürünler yok. Bu, sadece 14 günün programı olmamalı, hayat boyu sürmeli. • Buğday ya da maya içeren gıdalar yok. Bu kural, 14 gün boyunca kilo ve enerji seviyeniz açısından çok büyük önem taşıyor. • Öğün aralarında atıştırmak yok. Yemek yeme alışkınlıklarından...
  4. Ferdi Tayfur- Almanya treni

Ferdi Tayfur- Almanya treni

Almanya treni kalkiyor gardan Gönül istermi hic ayrilmak yardan Felege sözüm yok böyle yazmis yaradan Belki birgün dönerim sen gelme ardimdan Aglatma beni Sizlatma canim beni Aglatma beni Sizlatma gülüm beni Almanya cok uzak terketme beni Almanyada mektupsuz birakma beni ....... Almanya treninde gözlerim doldu Tatli hatiralarim silamda kaldi Gurbet elde acilarim kesilmez artik Kader...
  5. Ferdi Tayfur- Ah annem

Ferdi Tayfur- Ah annem

ah annem annem gurbet de sevdigim bir gonca idi daha koklamadan soldu dediler ben askimi ona söylememistim duyunca gözleri doldu dediler vefasiz sanirdim o nazli yari onun icin terk eyledim diyari duydum göc eylemis gönlümün vari sanada bir selami kaldi dediler artik feryadimi dinlesin cöller uyusun vadiler sahralar göller o pembe yanaklar o tatli diller cürüyüp askini buldu dediler

Sayfayı Paylaş