gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - bir ümit versen ne olur

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

İki gözüm esti bahar yelleri Bu mevsimde koşup gelsen ne olur Gün geçmiyor taştı özlem sellerii
    Göz yaşımı gelip silsen ne olur

Bekleyiş hasreti ruhumu yakar
    Sensizlik gözümden gönlüme atar
    Bilirsin sevenler ümitle yaşar
    Bana da bir ümit versen ne olur

Üzgünüm yaslıyım sensiz sende uzakta
    Gün geçmiyor sanki sensiz şafakta
    Aydınlık ararım şu karınlıkta
    Aşkıma bir ümit versen ne olur

Bekleyiş hasreti ruhumu yakar
    Sensizlik gözümden gönlüme atar
    Bilirsin sevenler ümitle yaşar
    Bana da bir ümit versen ne olur

Ferdi Tayfur - bir ümit versen ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini neyleyim sen yoksan eger sahilleri kirlari neyleyim sen yoksan eger yazi kisi bahari nede hakliymis meger ask ugruna yananlar sende beni yakip gittin gecen yil bu zamanlar elimde yok adresin simdi bilmem nerdesin aşkımızın odulumuydu habersizce gidisin sana oyle hasretim bu temmuz aksaminda...
  2. Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  3. Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  4. Ferdi Tayfur -  derdin ne

Ferdi Tayfur - derdin ne

Son günlerde duymaz oldun sesimi Kaç zamandir görmüyorsun halimi Tütmez oldu ocagimin duman sen gormezsen allah gorur vallah gorur seveni Nedir seni benden böyle sogutan Nedir seni gizli gizli aglatan Bilemedim benden baska derdin ne Yoksa baska yarmi buldun kendine Deger miydi askimizi yikmaya Deger miydi yüregimi yakmaya Anlamadim bu sevdada suçumu Deger miydi böyle bensiz ayri...
  5. Ferdi Tayfur -  beni ağlatmaya ne hakkın var

Ferdi Tayfur - beni ağlatmaya ne hakkın var

Kalmasın gönlümde ondan bir eser Izdıraptan başka ne verdi bana Bütün duygularım isterse bitsin Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya kimin hakkı var Yaşantım sanki ecel yanımda o varken Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Acılar bitmez dertler tükenmez o varken O varken, o varken, o varken Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya...

Sayfayı Paylaş