gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - canımın içi

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

sen uzaklardasin benim boynum bukulu
    bir selam gonderip guldurmedin gonlumu
    ben bende degilim gormeyeli yuzunu

gel bana gel bana canimin ici
    insan sevdiklerine boyle yapmaz ki

seven gonlumuze aci keder dolmadan
    hayata kahredip kadehe sarilmadan
    ecel gelip zamansiz kapimizi calmadan

gel bana gel bana canimin ici
    insan sevdiklerine boyle yapmaz ki

Ferdi Tayfur - canımın içi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  2. Ferdi tayfur- senin için

Ferdi tayfur- senin için

acilmadim guller gibi unutmadim eller gibi boz bulanik seller gibi cagladigim senin icin simdi bilmem neredesin benden uzak kiminlesin damla damla gozumdesin agladigim senin icin sensiz hayat bir iskence dilimdesin gunduz gece satir satir hece hece sarkilarim senin icin garip derki neyleyim derdimi kime soyleyim can vermeden gel goreyim olecegim senin icin ibadetim senin...
  3. Ferdi Tayfur - içime doğmuştu sanki

Ferdi Tayfur - içime doğmuştu sanki

icime dogmustu sanki severken sevilmem diye bir tatli umit yerine keder biraktin ne diye gunah degil mi yazik degil mi sensiz gecen omrume gunah degil mi yazik degil mi sensiz gecen omrume yerimde sen olsaydin her gun icer aglar miydin candan sevmeyen birine kalpten baglanir miydin gunah degil mi yazik degil mi sensiz gecen omrume gunah degil mi yazik degil mi sensiz gecen omrume
  4. Ferdi Tayfur - içimde bir his var

Ferdi Tayfur - içimde bir his var

dönüpte sen beni buralarda icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin donupte sen beni buralarda bulmayacaksin gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin ben de bir insanim senin gibi yasayacagim ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim donupte sen beni buralarda arayacaksin gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin bir gun pis man olup...
  5. Ferdi Tayfur - içim yanar

Ferdi Tayfur - içim yanar

icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin donupte sen beni buralarda bulmayacaksin gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin ben de bir insanim senin gibi yasayacagim ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim donupte sen beni buralarda arayacaksin gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin bir gun pis man olup aglayacaksin bir gun geri donup...

Sayfayı Paylaş