gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - çiçekler açsın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kaç mevsim bekledim dönersin diye Şu garibi arayıp sorarsın diye Gözlerim yollarda ismin dilimde
    Belki feryadımı duyarsın diye
    Çiçekler açsın böcekler ötsün
    Kırlarda sevgililer el ele gezsin
    Ben razıyım yeter ki sen gel
    İsterse her gün yağmur yağsın

Ferdi Tayfur - çiçekler açsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi Tayfur- Bana acı sözler deme

Ferdi Tayfur- Bana acı sözler deme

dur dinle sevdigim bir ciftsozum var şu yalan dunyayi etme bana dar gozler gordu gonlum sevdi neyliyim soyle bunda benim ne gunahim var bana aci sozler deme darilmayalim sonra pisman oluruz ayrilmayalim dil yarasi derin olur care bulunmaz birde derman derman diye kahrolmayalim kaderime boyun egdim sen ne diyorsun tanrim seni bana yazmiş inamiyorsun bir bizmiyiz dunyada seven asiklar benim bu...
  4. Ferdi Tayfur- Allah acısın bana

Ferdi Tayfur- Allah acısın bana

kalbimde yalniz senin ismini yasatirim aglar aglar gezerim hep seni dusunurum askinla yana yana tanriya yalvaririm bekletme yeter inletme yeter hasretin bana olumden beter bekletme yeter inletme yeter bu askin beni etti derbeder dunyada neden beni biraktin yapa yalniz bilmem ne yaptim sana bin bir dert verdin bana alemden bir fayda yok allah acisin bana
  5. Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri Selam kızlar sizden büyük usta Ferdi Tayfur biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş