gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ferhat Göcer - Dön Diyemedim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Dön diyemedim Başta kolay değildi çekindim çok zor oldu söyleyemedim
    Sonra unuttum neden yaptığım hataları döndüremedim
    Kırgın değilim kendim seçtim aslında yalnızlığımı
    Sevdim ben olmayı seninle sensizliğimle
    Dargın değilim kaldığım uzak diyarların kıyılarında
    Sevdim ben olmayı seninle sensizliğimle
    Sebepsiz tuttum kendimi senden
    İnkar ettim sarıldım yalnızlığıma
    Sonra yıkıldım neden ben sana dön diyemedim

Ferhat Göcer - Dön Diyemedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat göcer

Ferhat göcer

BİYOGRAFİSİ İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi'nden Şanlıurfa'ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul'a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk Müziğini...
  2. gitme kal diyemedim...

gitme kal diyemedim...

giderken ardından gitme kal diyemedim gitme kal diyemedim şiir şiir şiirleri Gitme Kal Diyemedim Bir sevda dudağında tutsak kaldı özlemim uzun kara trenler alıp götürdü seni hasret boyu uzayan raylara döküldü gözlerim bütün insanlar ağladı sen giderken. bütün istasyonlar gözyaşlarına boğuldu bir ben ağlamadım inanki, bir ben ince bir duman gibi kaybolup gittin oysa seni sevdiğimi...
  3. Coşkun Sabah - Diyemedim

Coşkun Sabah - Diyemedim

zehr oldu içimde bir bir umutlar yaşadımmı ben bilemedim(2) herkes sordu seni bana biz ayrıldık diyemedim(2) diyemedim diyemedim biz ayrıldık diyemedim ümitle başladı senle aşkımız neden ayrıldık bilemedim(2) senden ayrı bu dünyada ne yaptımsa gülemedim(2) diyemedim diyemedim biz ayrıldık diyemedim herkes sordu seni bana biz ayrıldık diyemedim diyemedim diyemedim biz ayrıldık diyemedim
  4. Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana sanki bir masaldı sanki bir rüya büyüsü bozulur da hani anlamazsın ya... puslu bir anıydı o eski bir hatıra sahipsiz başıboş kaldım uzaklarda korkular sarmış aşkın etrafını suskun kalmış diller bekle cevabını yüreğim yanıyor görsem bakışını nasıl veda eder nasıl giderim... çok değil bir kaç saat belki bir kaç gün daha yanımda kal diyemedim diyemedim sana... çok...
  5. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim

Sayfayı Paylaş