gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat göçer_ dola dola

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Deli gönül yanar mısın? Bir gün olsun susar mısın? Bu nedir yar ne istersin?
    Beni sana kul edersin

Uyan artık güzel gözlüm
    Anla nasıl sevdiğini
    Yalan değil inan bana
    Uzak durma
    Dola dola dola
    Dola dola dola
    Dola dola dola kollarını boynuma dola yar

ferhat göçer_ dola dola konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat göçer_ yastayım

ferhat göçer_ yastayım

yoksun,yine varligim surunuyor sensizligim bilinmiyor sen gittin gideli ellerim hep titriyor kalbim bu acıyı saklıyor yillar sonra bile hic kimseye soyleyemedim bu sevdayi kalbime gömdum ve sen öldün simdi eşim dostum beni hastayim saniyor yastayim hiç kimse bilmiyor seni son gordugum yerde yillar sonra o gun geldi yine aklima bu kez bir elimde kizim icimde firtina göçüp gittigin o yol da...
  2. ferhat göçer_ tamah

ferhat göçer_ tamah

Şu içimde köpük veren Gün görmemiş sevdayı Suçmuş gibi öfkeyle hep ağzıma tıktılar Bulamadım yüreğimin menzilini, yolunu Beni geçip boz bulanık bir kuyuya attılar Kırmızı gül gider ayak sende kaldı tamahım Kırmızı gül gider ayak sende kaldı muradım
  3. ferhat göçer_ sevgisiz olmaz

ferhat göçer_ sevgisiz olmaz

Olur olmaz bu kızgınlıklar Gereksiz bütün kırgınlıklar Gurur yapmadan gel Yanıldım duymak istediğinde Söylemeliydim sevdiğimi Gurur yapmadan ben Sevgisiz olmaz hadi kendini benim gibi bırak Belli mi sanki yaşanacak kaç gün var dünyada Anladım biraz geç oldu Kavramam çok zor oldu Kaybeden ben oldum Minnettarım ben sana Giden gitmiş olsa da Kalan ömrüme kâr Sevgisiz olmaz hadi kendini...
  4. ferhat göçer_ söyleyemedim

ferhat göçer_ söyleyemedim

Başta kolay değildi çekindim çok zor oldu söyleyemedim Sonra unuttum neden yaptığım hataları döndüremedim Kırgın değilim kendim seçtim aslında yalnızlığımı Sevdim ben olmayı seninle sensizliğimle Dargın değilim kaldığım uzak diyarların kıyılarında Sevdim ben olmayı seninle sensizliğimle Sebepsiz tuttum kendimi senden İnkar ettim sarıldım yalnızlığıma Sonra yıkıldım neden ben sana dön diyemedim
  5. ferhat göçer_ cennet

ferhat göçer_ cennet

Banane Gelecekse DÜnyanin Sonu Bitecekse Bitsin Artik Hayat Yolu Korkum Yok Icim Rahat Huzurla Dolu Aski Yasadim Senle Bir ÖmÜr Boyu YÜzÜmdeki Cizgilerin Bile Adi Sen Aldigim Her Nefesin Sebebi Sen YÜzÜmdeki Cizgilerin Bile Adi Sen Aldigim Her Nefesin Sebebi Sen DÜnyaya Birdaha Gelsem Sevgilim Arar Bulurum Yine Seni Severim Cenneti Deyismem Sacinin Teline ÖmrÜmÜn Yetigi Kadar Seni Severim...

Sayfayı Paylaş