gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat göçer_ sevincim ol

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Özledim bak kokun geçmez sarılsam yeniden Tadın kaldı dudağımda dokunduğum tenden
    Sevincim ol bıkmışım dertten
    Hayatım ol ölmüşüm derken

Bazen ümit bazen tasa gözyaşı çok zaman
    İçim senle dolu ahh taşıyor sevdadan

ferhat göçer_ sevincim ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat göçer_ yolun açık olsun

ferhat göçer_ yolun açık olsun

Kız hayırsız kuruttun kanımı Hadsiz hesapsız kırdın sol yanımı Hiç huyum değil almadın ahımı Aahhhh Ben tartamam çekmez terazim Kul hakkını Yolun açık olsun turnam özgürsün Günü gece basar bazen Gönül gözün görsün Hırsız çaldın canımın yarısını Sürdün bahtıma katran karasını Hiç huyum değil almadın ahımı Aahhhh Ben tartamam çekmez terazim Kul hakkını Yolun açık olsun turnam özgürsün Günü...
  2. ferhat göçer_ yeditepe

ferhat göçer_ yeditepe

editepe dar gelir sen gittin gideli Yüzüm gülmez oldu hadi dön geri Kara sevdalandım hasretinle yandım Can beni terk etmeden Yetiş cennet saydığım Gönül yarası bu ilacı yoktur Senden gayrı dilberim
  3. ferhat göçer_ kadıköy

ferhat göçer_ kadıköy

Yol oldu içim dışım dolaştım durdum Ne yaptımda kızdırdım küstürdüm seni Ağlama söyle bana karıştım öldüm Dalıpta kırdım ise uyandır beni Kadıköyde buldum bi kıyı kahvesi Çöktüm iskemlesine yıkıldım öldüm Gel gece bitmeden Sabah olmadan Gün doğmadan gel
  4. ferhat göçer_ gidemem

ferhat göçer_ gidemem

Bazen daha fazladır her şey Bir eşikten atlar insan Yüzüne bakmak istemez yaşamın O kadar azalmıştır anlam O zaman hemen git radyoyu aç bir şarkı tut Ya da bir kitap oku mutlaka, iyi geliyor Ya da balkona çık bağır, bağırabildiğin kadar Zehir dışarı akmadan yürek yıkanmıyor Ama fazla da üzülme, hayat bitiyor bir gün Ayrılıktan kaçılmıyor Hem çok zor hem de çok kısa bir macera ömür...
  5. ferhat göçer_ dök zülfünü

ferhat göçer_ dök zülfünü

Dök zülfünü meydane gel, Sür atını ferzana gel, Al daireni hengâma gel. Bülbül senin gülşen senin, yar Yar amman amman. Aşıkınım hayli zeman, Dil muntazır teşrifine, gel amman amman. Verdin cevap ünvân ile. Yaktın sinem sûzan ile. Müştaâk sana bin cân ile. Bülbül senin gülşen senin, yar Yar amman amman. Aşıkınım hayli zeman, Dil muntazır teşrifine, gel amman amman.

Sayfayı Paylaş