gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Fesleğen Nasıl Yetişir?

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fesleğen bakımı, fesleğen nasıl yetiştirilir, fesleğen yetiştirmek Hoş kokusu ve aroması ile bahçelerin, balkon ve pencere önlerinin değişmeyen bitkisi fesleğen yemekler de ve salatalar da kullanılmaktadır. Hatta geçen gün eşimin elleri ile yaptığı ve balığın yanın da çok iyi giden yeşilsoğan fesleğen salatasını herkese öneririm:D Ağız da çok hoş aroma bırakırken lezzeti ile damağınıza hitap edecek fesleğen bakımı ve yetiştirmesi konusun da sizlere merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz.
    feslegen.jpg

Fesleğen Nasıl Yetişir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Fatih nasıl yetişir ?

Bir Fatih nasıl yetişir ?

Bakmayın günümüzdeki insanların çorak gibi görünmesine.. Bu millet, tarihinde öldükten sonra bile hayatı ve eserleriyle “hoş bir sâdâ” bırakmış pek cok büyük insan yetiştirdi.. Mesela Peygamberin övgüsüne mazhar olan Fatih Sultan Mehmed… Şüphesiz Şehzade Mehmet’in kulağına Peygamber (as.)ın müjdesini ilk fısıldayan iffet, şefkat ve basiret örneği annesi Hüma Hatundur. Oğlunu karnında...
  2. Fesleğenle cildiniz ışıldasın!

Fesleğenle cildiniz ışıldasın!

fesleğen neden kurur Cildinize ışıltı veren fesleğen maskesi tarifini veriyorum.Güzelliğini ve cilt bakımını doğal yollardan elde etmek isteyen tüm hanımlar için gereken malzemelerimiz ve kullanımı ile ilgili bilgiler buyrun hanımlar:) Dolaşımı uyarmak ve cildi tam anlamıyla parlayan, ışıldayan bir hale getirmek için fesleğen harika bir bitkidir. 2 çorba kaşığı taze fesleğen veya 1 çay...
  3. Çay nasıl yetişir?

Çay nasıl yetişir?

çay bitkisinin yetişme koşulları çay nasıl yetişir cay nasıl yetiştirilir rizede yetiştirilir çayın yetişme koşulları çay yetişme koşulları, çay yetiştirme, çay yetiştiricliği, çay nasıl yetiştirilir, çay nasıl üretilir, çay nasıl oluşur, çay nasıl işlenir, Kimi tiryakisidir çaysız yapamaz, kimi ise ben gibi sadece kahvaltılarda içer, gerisinde olmazsa da olabilir :) Tiryakisi olduğunuz...
  4. Fesleğen Resimleri

Fesleğen Resimleri

Fesleğen Resimleri sitenizden paylaşırmısınız kızlar bekliyorum ara ara bakarım bu sayfaya
  5. Kızlar Evde Fesleğen Bakımı  nasıl oluyor?

Kızlar Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor?

Selam kızlar ben evde kendim fesleğen yetiştirmek istiyorum acaba Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor evinde hiç fesleğen yetiştiren ya da nasıl yetiştirileceğini bilen arkadaşlarım lütfen yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş