gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fesleğenin faydalarını araştırıyorum lütfen yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bundan yaklaşık 5 sene önce malatyaya gitmiştim ve malatyadakiler geniş yapraklı fesleğinin çok faydaları olduğunu ve bu yüzden bu bitkiyi salata malzemelerinde kullandıklarını söylemişterdi. Çarşı merkezde bir yere gittim ve bir yemek söyledim dediktleri gibi yemeğin yanında fesleğenli salata geldi. Bende merak ettim şimdi geldi aklıma ve araştırmak istedim. Acaba kızlar fesleğenin tam olarak faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi geliyor. Ve mümkün ise salatalarda bu fesleğeni nasıl kullanmamı tavsiye ediyorsunuz. Saygılar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Mucizevi Bitki Fesleğenin Faydaları adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.Bu şifalı otu salatalarda ve domates,biber,sarımsakla kavurup makarna sosu olarak kullanabilirsiniz. :)

Fesleğenin faydalarını araştırıyorum lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım edin..

lütfen yardım edin..

mrb ben fatoş benim başımdan güzel bi aşk geçti anılarımız bölümüne açtım bu konuyu ama ondan sonra asla kimseye aşık olmadım öyle karamsarlaştımki hergünüm ağlayarak onu düşünerek geçio lütfen bana yardım edin çok acı çekiorum artık ağlamak değil gülmek istiorum bu yüzden kendimden nefret ediorum çok duygusal bi yapm var herşeye ağlayan biriyimdir kolay kolay aşık olamıorum korkuorum yardımcı...
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. Yardım Edin Lütfen... (kpss)

Yardım Edin Lütfen... (kpss)

28 kasımda sınava giricem ama hiç çalışamadım. Fazla vaktim yok bu yüzden en çok hangi konulardan çıkıyo bunu öğrenip ona göre çalışma yapmak istiyorum. Ama bu konuda bi bilgim yok bilgisi olanlar bana kpss de en çok çıkan konuları söyleyebilir mi? Şimdiden hepinize tşk ederim...
  4. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...
  5. Rüzgar enerjisinin çevreye faydaları nedir? Yardım edin lütfen.

Rüzgar enerjisinin çevreye faydaları nedir? Yardım edin lütfen.

Arkadaşlarım bir araştırmam için bana Rüzgar enerjisinin çevreye faydaları nedir ? konusunda yardım lazım. Aslında ülkemizde pekte kullanılmıyor diye biliyorum bu yöntem. En azından bunu kullanan ülkelerde rüzgar enerjisinin ne gibi faydaları var bana anlatır mısınız . Tşk.

Sayfayı Paylaş