gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır sözleri - Ben koyu bir Fettah Can hayranıyım ve her yerde Fettah'ın şarkıları çalsın herkes şarkılarını ezberlesin istiyorum ve bunun için Fettah Can Sana Affetmek Yakışır sözlerini paylaşın diyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkısı sözü

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkısı sözü

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkısı sözü Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yine Fettah Ca'ın albümünden bir parça olan Sana Affetmek Yakışır şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Taşın altına beraber koyduk elimizi Beraber verdik hatırla ilk sözlerimizi Sonu olmayan yolda yürümüşüz meğer Dalgalar silmiş sahilden izlerimizi Sen...
  2. Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri Selam kızlar sizden Fettah Can Milat sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden sağolun.
  3. Fettah Can Evlilik Sandalı Sözleri

Fettah Can Evlilik Sandalı Sözleri

Fettah Can Evlilik Sandalı Sözleri - Arkadaşlar acaba Fettah Can'ın Evlilik Sandalı şarkısının Sözlerini bilen var mı içinizde?
  4. Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri - Kızlar Fettah Can Mandalinalar şarkısını hiç dinlediniz mi, dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim ve sözlerini de rica ederim :)
  5. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş