gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Evlilik Sandalı şarkısı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Evlilik Sandalı şarkı sözü Fettah Can Evlilik Sandalı şarkı sözleri

yine Fettah Can'ın albümünde yer alan bir şakıyla huzurlarınızdayız Melek'ler. Bu kez Fettah Can'ın Evlilik Sandalı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz :)

Bugün olmazsa yarın olur diye
    Erteledim düşlerimi bir yalancı gülüşe
    Razı oldum işte dahası var mı
    Terketmedim sevdiğimi bir yalancı gülüşe
    Bir yalancı gülüşe

Yıldızları indir bu gece gözlerine
    Utandır beni gölgeler aşk oyunu neyime

Ben inanırım sen inanmasanda
    Aşkın saflığına
    Hayat uzun kötü şeyleri sakın
    Getirme aklına

Ben inanırım sen inanmasanda
    Aşkın saflığına
    Yaramazlık yok binmeden
    Evlilik sandalına

Fettah Can Evlilik Sandalı şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Milat şarkısı sözü

Fettah Can Milat şarkısı sözü

Fettah Can Milat şarkı sözü Fettah Can Milat şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Fettah Can'ın Milat adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Kararlıyım seni bu kez Tamamen hayatımdan çıkarmaya Kararlıyım sana ait senin olan ne varsa Bir gecede yakmaya Yoruldum dağılan hayallerini toplamaktan Fazlasıyla yorgunum Bir...
  2. Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkısı sözü

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkısı sözü

Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkısı sözü Fettah Can Sana Affetmek Yakışır şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yine Fettah Ca'ın albümünden bir parça olan Sana Affetmek Yakışır şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Taşın altına beraber koyduk elimizi Beraber verdik hatırla ilk sözlerimizi Sonu olmayan yolda yürümüşüz meğer Dalgalar silmiş sahilden izlerimizi Sen...
  3. Fettah Can Evlilik Sandalı Sözleri

Fettah Can Evlilik Sandalı Sözleri

Fettah Can Evlilik Sandalı Sözleri - Arkadaşlar acaba Fettah Can'ın Evlilik Sandalı şarkısının Sözlerini bilen var mı içinizde?
  4. Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri - Kızlar Fettah Can Mandalinalar şarkısını hiç dinlediniz mi, dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim ve sözlerini de rica ederim :)
  5. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş