gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Mandalinalar şarkısı sözü Fettah Can Mandalinalar şarkı sözleri

Mandalinaların mevsimide geçiyor, Fettah Can'ın sayesinde mandalinaları mevsimi dışında da yiyecek olmasakda kokusunu belki hissedeceğiz :) Sevgili Melek'ler, Fettah Can'ın Mandalinalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Ayrı ayrı uyusak uyansak
    Yaz gelse açılsak
    Ayrı ayrı iki yarımdan
    Bir tamam olsak

Sizi yalnız severken birden
    Sen ve ben olsak
    Beni sensiz birakmasan hatta
    Sevgili olsak

Mandalinalar tezgahta
    Kokusu girse kanıma
    Beni uyandırsa seni kandırsa
    Tamamdır aşık olsak

Yeniden taşınır gibi
    Yeni bir yere alışır gibi
    Yeni doğmuş bebek gibi
    Olursun diyorlar, sevenler biliyorlar

Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Alem Biliyor şarkı sözü

Fettah Can Alem Biliyor şarkı sözü

Fettah Can Alem Biliyor şarkı sözleri Fettah Can Alem Biliyor şarkısı sözü Fettah Can'ın albümünde ki sevilen şarkılarından biri olan alrm Biliyor adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Acımız büyük unutamam Seni kaybettik Gidiyorsun yanında bir tek yüreğin eksik Karalar giyip yas tutmamı İsteme benden Hep böyle kandırdın...
  2. Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :) Seninle bir daha aynı yolda yürümem Seninle yürüyene yolda tuzaklar var Bir daha asla dokunmam tenine Senin teninden önce duvarların var Ben o duvarlara çarpa çarpa Nasır...
  3. Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık şarkı sözleri Fettah Can Yalnızlık şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Fettah Can hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Fettah Can'ın Yalnızlık adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çok kırgınım bütün dostlarıma Sevgilim seni düşman ettiler bana Bir hataydı beni seçmedin İnandın onlara Sihirli sözlere aldandın Büyü yaptılar sana Yalnızlık alır...
  4. Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri - Kızlar Fettah Can Mandalinalar şarkısını hiç dinlediniz mi, dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim ve sözlerini de rica ederim :)
  5. Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen paylaşın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş