gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Fikret Kızılıok _ zaman zaman

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir gün olsun unutunca Dışımda kalıyorsun Oysa seni düşününce
    İçime sığmıyorsun

Zaman zaman o zaman
    Zaman zaman o zaman

Gözlerimi kapatınca
    Yanımda oluyorsun
    Seni öpsem,seni okşasam
    Farkına varmıyorsun
    Hergün akşam oluşunda
    Kadehime doluyorsun
    Yudum yudum, damla damla
    Düşüncem oluyorsun
    Sigaramın dumanında
    Dudağıma konuyorsun
    Her nefeste derin derin
    İçime doluyorsun

Zaman zaman o zaman
    Zaman zaman o zaman

Fikret Kızılıok _ zaman zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaman Dua Zamanı

Zaman Dua Zamanı

Ya Rabbi!Buyurdun ki, kendi iradenle uyuyan yeryüzünü uyandırıp ona canlılık ve yeşillik bağışlayacaksın. Ey eşsiz mabud, bu nur ve rahmet dolu ayın bereketiyle gaflet içindeki kalplerimizi uyandır ve bizi hoşnut olduğun yola sevk et.Ey alemlerin yaratıcısı, varolan ve olacak her şeyin baş kaynağı; yeryüzündekilere indirdiğin nimetlere şükretme kabiliyetini bize bağışla. AMİN
  2. zaman egzersiz zamanı

zaman egzersiz zamanı

Uzmanlar, herkese günde 30 dakika egzersiz yapmayı salık veriyor. Egzersizin, özellikle kalp ve akciğer sağlığı üzerinde olumlu etkisi olduğuna dikkat çeken uzmanlar, egzersizin aslında vücudun tüm organlarını olumlu etkilediğini belirtiyorlar. Egzersiz hangi saatlerde yapılmalı? Çok değişik görüşler sunulan bu konuda, alışkanlıklar ve organizmanın biyolojik ritmi belirleyici etkenlerdir....
  3. Fikret Kızılıok  _  yeter ki

Fikret Kızılıok _ yeter ki

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda zindanlarında Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim Sevda çöllerinde Yeter ki sen sev beni Yeter ki inan bana Varlığın dilimde bir yudum su Sevda çöllerinde Hayalin serabın yeterdi bana Sevda zindanlarında
  4. Serinleme zamanı

Serinleme zamanı

USB ile elimizi ve ayağımızı sıcak tutan eldiven ve terlikler, kahvemizi ısıtan kupalardan sonra, işte yaklaşan yaz aylarında gerekli olan bir ürün daha. Bu fanlı gömlek , USB'den aldığı güçle fanı çalıştırıp sizi serinletiyor. Eğer "benim USB kablosunu takacak bir yerim yok, ben bunu yolda yürürken nasıl kullanacağım" diyorsanız, o zaman dört adet kalem pil işinize yarayabilir....
  5. zaman..........

zaman..........

Hayat bazen filmin geri alınması ve tekrar oynatılması izlenimi verir insana. Basit ve gündelik bir hadiseyi yaşarken insan bir an durup "ben bunu daha önce yaşamıştım" der. Bazı insanlar buna reenkarnasyon, dejavu vb. gibi özel isimler takıyorlar. Bence bu olağan birşeyi özel kılma çabasından başka hiçbirşey değil. Aslında bu zamanın insana oynadığı bir tür oyun veya bir tür latife....

Sayfayı Paylaş