gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Fil kadının dramı..

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yüzü ve vücudu incecik bir yapıya sahip olan kadının belden aşağısını görenler gözlerine inanamıyor.

Milyonda bir görülen hastalığa yakalanan Mendy Sellars, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı...

Dünyada çok az kişide görülen 'Fil Adam' hastalığına yakalanan ve 'Fil Kadın' diye nitelendirilen 31 yaşındaki Mandy Sellars, anormal bir şekilde büyüyen bacakları ve ayakları yüzünden kendisiyle nasıl dalga geçildiğini ağlayarak anlattı.

Ayaklarının çevresi 89 santimetre olan ve yaklaşık 102 kilo gelen Mandy Sellars, dünyadaki 120 Proteus Sendrom hastasından birisi.

İngiltere'nin ITV kanalında bir programına konuk olan Mandy, “Büyükler çok incitici olabiliyorlar. Bir restoranda birisi aniden ağzından kaçırarak. Şu ayakların büyüklüğüne bakın!” demişti.

Son düzenleme: 11 Şubat 2008
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Fil kadının dramı..
    ya çok kötü bu fil hastalığına yakalanan birini ben gerçek hayattada görmüştüm inanılmaz bir durum bide yaşayana sormalı bunu...emeğine sağlık

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

ecelin saol canım..çevremde hiç görmedim bu hastalığı ama nette okuyunca çok zor bir hastalık olduğunu ögrendim.yaşayanlara allah şifalar versin:(

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ay ne kadar kötü allah kimsenin başına vermesin paylaşımın için saol güli

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    esenacım sende saol canım..allah kimsenin başına vermesin:(

6. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ağzım açık kaldıııı inanamıyorum yaanii

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    ms enemy bende çok üzüldüm.üst tarafı normal ama alt tarafı allahım sen şifasını ver yarabbim..

8. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yazık ya kadına allah yardım etsin eline sağlık canım.

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

bende ilk defa duydum çok acayıp ya allah yardım etsın zor bır durum olmalı.
    emeğine sağlık gulu

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

ewet ya karoo yazık kadına baksana üst tarafı nasıl bide alt tarafı allah kimseye vermesin çok zor:(

11. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yazık ya...ALLAH yardımcısı olsun....dıcem am ınanıyor mu ALLAHa bılemıcem..uzuldum ama halıne...

12. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allah kımsenın basına vermesın ya cok kotu bı dururm

Fil kadının dramı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Filiz

Filiz

Bayanların işlerinin hayırlı, kısmetli ve iyi sonuç vereceğini belirtir. Sağlık, huzur, bereket, bolluk, aşkta mutluluktur.
  2. Fil..

Fil..

rüyada yavru fil görmek rüyada fil yavrusu görmek belden aşağısını çıplak Dünyalığı ile mağrur, kaba yaratılışlı kimseye, Filin hortumuyla savrulduğunu görmek görevden uzaklaştırılmaya yahut vefata, Onun hortumundan bir şey çıkarma yahut onu sağmak, idare edenler tarafından gelecek helal kazanca, File binmek ehli olan için memmuriyete, Çıplak file binmek evlenmeye, Fil yabancı devlet reisine,...
  3. File

File

Rüyada file görmek nimete isarettir. Elinde bos bir file ile pazarda dolastigini görmek, kismet aradigina; filesi dolu olarak evine döndügünü görmek, evine hiç beklemedigi bir yerden bir çok mal ve esya gelecegine; yolda bos bir file bulup aldigini gör-mek, birisinden bir is hususunda vaat aldigina, dolu bir file buldugunu görmek, kendisine büyük bir is hususunda teklif yapildigina delalet eder.
  4. İnsanlık Dramı

İnsanlık Dramı

Bir TIR’da Türkiye üzerinden Yunanistan’a geçmek isteyen 138 Pakistan, Burma ve Eritre vatandaşından 13’ü havasızlıktan boğuldu. Sürücü ölenlerle birlikte mültecileri K.Çekmece Kayabaşı Köyü’ndeki boş araziye bırakıp kaçtı. VAN’dan İstanbul’a 2 günde gelen TIR, dün sabaha karşı Kayabaşı’nda durduğunda içinden açlık, bitkinlik ve ölüm boşaldı. Türkiye üzerinden yasadışı yoldan Yunanistan’a...
  5. her ne yapsa dayak yiyen kadınların dramı

her ne yapsa dayak yiyen kadınların dramı

dayak yiyen kadın resimleri dayak yiyen kadınların resimleri kadın resmi hamileyken yemek Kadınlar anadır, analar baş tacıdır. Kadınlar eşdir, eşler baş tacı olmalıdır. Kadına uzanan eller kırılsın. :) Nihal Bengisu Karaca 'Kerestelerin özgürlüğü' başlıklı yazısında her ne yapsa dayak yiyen kadınların dramını Aktüel dergisinde yazdı. Kerestelerin özgürlüğü Mirabel kız kardeşler...

Sayfayı Paylaş