Fil kadının dramı..

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Fil kadının dramı..

Yüzü ve vücudu incecik bir yapıya sahip olan kadının belden aşağısını görenler gözlerine inanamıyor.

Milyonda bir görülen hastalığa yakalanan Mendy Sellars, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı...

Dünyada çok az kişide görülen 'Fil Adam' hastalığına yakalanan ve 'Fil Kadın' diye nitelendirilen 31 yaşındaki Mandy Sellars, anormal bir şekilde büyüyen bacakları ve ayakları yüzünden kendisiyle nasıl dalga geçildiğini ağlayarak anlattı.

Ayaklarının çevresi 89 santimetre olan ve yaklaşık 102 kilo gelen Mandy Sellars, dünyadaki 120 Proteus Sendrom hastasından birisi.

İngiltere'nin ITV kanalında bir programına konuk olan Mandy, “Büyükler çok incitici olabiliyorlar. Bir restoranda birisi aniden ağzından kaçırarak. Şu ayakların büyüklüğüne bakın!” demişti.

Son düzenleme:
Ce: Fil kadının dramı..

ya çok kötü bu fil hastalığına yakalanan birini ben gerçek hayattada görmüştüm inanılmaz bir durum bide yaşayana sormalı bunu...emeğine sağlık

ecelin saol canım..çevremde hiç görmedim bu hastalığı ama nette okuyunca çok zor bir hastalık olduğunu ögrendim.yaşayanlara allah şifalar versin:(

ms enemy bende çok üzüldüm.üst tarafı normal ama alt tarafı allahım sen şifasını ver yarabbim..

bende ilk defa duydum çok acayıp ya allah yardım etsın zor bır durum olmalı.
emeğine sağlık gulu

ewet ya karoo yazık kadına baksana üst tarafı nasıl bide alt tarafı allah kimseye vermesin çok zor:(

Geri