gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

filmlerdeki hız sahneleri böyle çekiliyor

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525.[​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525.[​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x487.[​IMG]

filmlerdeki hız sahneleri böyle çekiliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

erotık sahneler eski türk filmlerinden sahneler türk filmlerinden özel ertiksahneler türkerotik Tarihte birçok olaya tanıklık etmiş, pek çok ünlü simayı ağırlamış, şu anda da Bayraktar Holding'in yönetim merkezi olarak kullanılan İzzetabad Kasrı'nın öyküsü Emine Çiğdem ve Mehmet Tugay tarafından kitaplaştırıldı. Bayraktar Holding'in yönetimine geçmeden önce Belgin Doruk'un da evi olan...
  2. Film..

Film..

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de...
  3. Ceza Hız

Ceza Hız

kendimi bilemedim ama deme bana canımıda veremedim onu bunu denemedim öbülerim önerilerime debelenemedi engellenemedi dengeleri bozulana.... kenara çek kenara - *noluyo ya - beyfendi iyigünler - *iyi günler memur bey buyrun - yoldaki tabelaları görmediniz galiba - *ne ile ilgili - burda bu kadar hızlı rap söylemek yasak - *ya ben böyle bir şey görmedim zaten o kadarda hızlı değildim yani - yoo...
  4. Rahim filminden korkuyorum nasıl çekiliyor?

Rahim filminden korkuyorum nasıl çekiliyor?

Gebe kalamama nedenlerinin araştırılmasında yapılması gerekli standart bir incelemedir. Sıklıkla tüplerin geçirgenliğinin incelenmesi için uygulanmaktadır. Bazen rahim şekil anomalilerinde, myom ve polip gibi hastalıkların tanısında da kullanılmaktadır. Rahim filmi, adet kanının karın boşluğuna geçmesini önlemek ve aynı zamanda muhtemel bir gebeliğe zarar vermemek için, adet kanamasının...

Sayfayı Paylaş