Fiyonklu İğne Oyası Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

iğne oyası örnekleri iğne oyaları fiyonklu oyası örnekleri fiyonk yapılışı fiyonklu iğne oyası, modelleri, örnekleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    İğne oyaları hiç modası geçmeyen el sanatlarımızdandır.Her genç kızın çeyizinde mutlaka vardır.Sizlere fikir olması açısından birkaç model ekliyoruz..

[​IMG] [​IMG]

ebru58, ahueda, siyahinci50 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye

hepsi çok güzel modeller emeğine sağlık cnm:D

3. ahueda

ahueda Aktif Üye

harika modeller... cok ögrenmek istiyorum igne oyasini...
    cok güzel duruyor ve gercekten hic modasi gecmiyor...

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye

hepside çok güzel

Fiyonklu İğne Oyası Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Harika iğne oyası 2012 modelleri

yeni iğne oyası modelleri 2012 iğne oyası havlu kenarı modelleri 2012 Bana göre büyük bir ustalık isteyen bir sanattır iğne oyası. Kaldı ki günümüzde çeyiz sandıkların süsleyen havlu kenarı modellerinde ve yazma, tülbent kenarlarında ve daha farklı bir çok kumaş üzerinde kullanılıyor. Demek ki Türk Kadınları bu kadar yetenekli diyor ve o muhteşem kadınlar için 2012 iğne oyası modellerini bu...
  2. İğne Oyası Tülbent Modelleri 2012

iğne oyası tülbent örnekleri iğne oyası tülbent modelleri Çeyiz sandıklarının en ağır parçalarından iğne oyaları, yapması biliniyorsa evin annesi büyükannesi tarafından, bilinmiyorsa para verilerek yaptırılır melekler :) Çeyiz adetlerimizden biri olan iğne olayı oda takımları, havlu kenarları ve tülbent modellerinden bu konumuzda tülbent örnekleri vermek istiyoruz sizlere. İşte kullanmaya...
  3. İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri istiyorum kızımın çeyizinde bulunsun istiyorum ama model bulamadım be
  4. Muhteşem Nallıhan İğne Oyası takı modelleri

Nallıhan İğne Oyası modelleri Nallıhan İğne Oyası örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda bizden Nallıhan İğne Oyası örnekleri isteyen misafirimiz için ve iğne oyası seven tüm üyelerimiz için, Nallıhan İğne Oyası takı modelleri sunuyoruz :)
  5. Çeyizlik İğne Oyası Modelleri Burada!

Bu konu 2013 iğne oyası modellerine yer vermektedir. Milli kültürümüz için de yer alan yemeni, yazma ve tülbent kenarlarına işlenen iğne oyaları, çeyiz sandıklarının demirbaşı olmaya devam ediyor. Kış beşikte çeyiz sandıkta diyerek sizlere en yeni iğne oyası modellerini galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyorum. İster kızınizin çeyizine isterseniz kendiniz için düşünebileceğiniz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. iğne oyası

,
  2. iğne oyası modelleri

,
  3. igne oyaları

,
  4. iğne oyası örnekleri,
  5. igne oyalari ornekleri,
  6. iğne oyaları modelleri,
  7. fiyonklu igne oyalari,