Flormar mat touch kullananlara sormak istiyorum?

• Konbuyu başlatan edayağmur
  • Başlangıç tarihi
E

edayağmur

Forum Okuru
Flormar mat touch kullananlara sormak istiyorum?

Flormar mat touch melek kadınlar kulubü flormar fondöten forum'da.​

Selam kızlar maalesef cildine uygun bir fondöten bulamadım onun için size danışmak için numara mat touch fondöten nasıl kullananlar varsa önerebilir mi? Flormar mat touch acaba dinimizde böyle pullanma tarzı bir şey yapıyor mu? Çünkü gratis'ten aldığım markasını Çok da iyi bilmediği bir fondöten cildimi mahvetti Flormar mat touch fondöten eğer kullanışlı ise almayı istiyorum sizce nasıl?

Merhaba arkadaşım fondöten alırken özellikle cilt tipinize cilt renginize uygun olması çok önemlidir Flormar mat touch özellikle kapatıcılığı ile çok ilgi duyulan ürünlerden özellikle yağlı bir cildiniz varsa Flormar mat touch sizin için en iyi fondöten olabilir yani her cilt tipine de onun sağlamaya bilir onun için bunu alıp denemek daha uygun olacaktır. Belki de sizin çok hoşunuza gidecek ama herhangi bir başka biri memnun kalmayacaktır. Yani bazıları cildinde iyi durmadığını yazmış kimisi de ben çok beğendim hatta bir sonraki fondöten tercihimde Flormar mat touch olacağını yazmış. Flormar mat touch cildinize uyum sağlarsa uzun saatler sonrasında bile akmadığını göreceksin bu da ürünün daha çok tercih edilmesine olanak sağlıyor. Flormar'ın kendi sitesinde mat touch serisinin renk skalasını da görebilirsin kendi cilt tipinize uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Fondöten seçmek ince bir araştırma ister. Kendi cilt tipinize göre seçmediğinizde cilt üzerinde çok kötü görünümlere sebep olur fondöten seçimi çok önemlidir hemen aşağıdaki linkten ''cilt tipinize göre fondöten seçimi'' yazınızı da inceleyerek daha size göre uygun fondöten seçimine karar verebilirsiniz.

Geri