gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

fuat okyanuslar

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Hiç bir ilaç huzur getirmez be kanka yol yürürsen biter anla kanım kağıda akar damla damla
    babam allahın yanında annemde onunla bayrağı salla hafız dedemin ruhu şad ola beklemekle geçti ömrüm özlemekten sekti gönlüm söz vermekten pusulam döndü çöktü kısır döngü parazitler
    menajer oldu yaralar iltahap oldu kararlar intihar olsun karargahım bomba bulsun imajını törpüleyip dursun amacını ateşleyen korsun züğürtlük beynimi yordu dünya benim yurdum hakim ol ettin buldun sakin ol çakala kurdu fani ol ebedi rapin ruhu değil tuz ruhu halatlar gerilsin buz gibi serinsin pigmeler cekilsin geldi batu c kader eğilsin engellenmeye meğilsin cengellenmeye gelirsin ölünce pişman olabilirsin yeksin mercek burası birlik

[Nakarat]
    Yeksin gelsede karanlık çağ bitse tek bir celsede yükü boşaltabilse lyric sifon olur dertlerim shitse okyanuslar dizime kadar en dipte.

Yanılmak cana mahsus önümü dumandan göremez oldum yönümü bulandıran sahte kılavuza sordum dumur buldum shape shiftir fuat goril oldu koldu dirsekti yere seren sözler gücü yettiği herkesi döver kaçarım aleminden söver kaleminden çiti ören beklediğim yetti nigga vardır kıçını silen saldıran her ferde 5 ateş topu koptu kolum yola koyulurum seni becermeye geldim soyunurum mezar kazma oyunu bu herşeyin sonu mu benimde derdim var kazmayı kap kaz kendi kuyunu sütü iç yat uyu uyum içinde büyüsün ruhun şans kulaç atarak huzur buldu dans ateşin etrafında olur normandy çıkartması olur sonun dünyaya vaad edilen özgürlük nooldu hepimiz boğulduk lav gibi soğulduk tav olduk düz kulvarda kolduk çok oldu ölümün karsısına geçen hersey soldu. ..
    Nakarat
    Yeksin gelsede karanlık çağ bitse tek bir celsede yükü boşaltabilse lyric sifon olur dertlerim shitse okyanuslar dizime kadar en dipte...

fuat okyanuslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okyanus resimleri

okyanus resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Okyanus

Okyanus

Rüyada sakin okyanus görmek, iş yaşamında büyük başarılar kazanmak demektir. Dalgalı okyanus görmek ise, bazı sıkıntıları belirtir. Rüyada sakin okyanus görmek, iş yaşamında büyük başarılar kazanmak demektir. Dalgalı okyanus görmek ise, bazı sıkıntıları belirtir. Okyanus sakinse iş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız. Dalgalı okyanus bazı zorluklar ve düşmanlarla mücadele vermeniz...
  3. Fuat - Entürkteynment

Fuat - Entürkteynment

Yeah pusu kurdum barikatıda ardından fuat 26 satırla alnından çapıra batıran yere yatıran katırı çamurla yıkatan berlin in batısından tel örgülü ahenk her yeri kan kokusu sercek hep hedefe seç ve muharremm yek özel piyade bu rap tek cihana hitabe fettfleck'te panzer Azra da flakşırda kadınada bir tokat sen rap'in ırkını roka ile s.ktin kavvat yeah nerde havan topu samanyolunu 60 milimetrelik...
  4. okyanusu getiririm..

okyanusu getiririm..

Aşık olduğumuz insan için herşeyi yaparız.Eee aşık olunca insanın gözü kararıyor.Sevdiği için dağları delen ferhat gibi çölleri aşan mecenun gibi oluyoruz.Buyrunuz meleklerim işte sevdiğim için herşeyim yaparım diyenlere gelsin bu duygu fırtınalı yazı... Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim...

Sayfayı Paylaş