gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Galaxy S3 mü Iphone 5 mi Daha Çok Tercih Ediliyor ?

Konu, 'Cep Market' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu galaxy s3 ve iphone 5 karşılaştırması hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, teknoloji dünyasının hızına bir türlü yetişemiyoruz ama bazı markaların yeni modellerini de gözümüzü kırpmadan takip ediyoruz. Cep telefonu dünyasında son yıllarda ki müthiş rekabetleriyle göze çarpan Samsung ile Iphone , son çıkardıkları modellerle başabaş gelmeyi başardılar. Samsungun galaxy s3 modeli ile Iphone 5 yarışır durumda. Yapılan bir araştırma sonucu da hayli ilginç. Bu araştırmaya göre Samsung Iphoneu sollamış durumda. İşte detaylar..

Son yapılan araştırmalara göre Samsung, üçüncü çeyrekte 18 milyon Galaxy S3 sevketti ve aynı dönemde 16.2 milyon sevkedilen iPhone 4S'i geçmeyi başardı.
    Ancak iPhone 5'in çıkışının da üçüncü çeyreğe denk gelmesi nedeniyle iPhone 4S satışlarını oldukça başarılı olarak değerlendirmek gerekiyor.
    Dahası, Samsung'un bu liderliğini iPhone 5'in son çeyrekte geri alması bekleniyor. Görünüşe bakılırsa Apple, bir süre daha sadık hayran kitlesinin ekmeğini yiyecek.
    Ancak şirketin giderek artan rekabeti kaldırabilmesi için önümüzdeki aylarda işlere el atması, kullanıcıların beklediği daha büyük yeniliklerle ortaya çıkması gerekebilir.

Galaxy S3 mü Iphone 5 mi Daha Çok Tercih Ediliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Merhaba arkadaşlar ben Samsung Galaxy S3 almayı düşünüyorum duyduğum kadarı ile çok satmış herkes beğeniyor da bir de özelliklerini bilsem almak için kesin karar vereceğim :) Siz Galaxy S3 Özellikleri hakkında bişeyler biliyorsanız benimle de paylaşın lütfen
  2. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  3. galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

Melekler, ben bişey sorcam. Galaxy S3 ile iphone 5 arasında ne gibi farklar var, benim için karşılaştırabilirmisiniz ? Birini alacam ama hangisini ?
  4. galaxy mi ıphone mi

galaxy mi ıphone mi

selam arkadaslar eşım bana hedıye alıcak ama hangısını alsa dıye kararsızım galaxy s3 minimi yoksa ıphone 4 mi sizce hangısı daha kullanıslı bır bayanın elıne yakısıyor cevaplarınızı beklıyorum
  5. Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

saç düzleştirici, fön makinası, fön mü düzleştirmek mi Sevgili melekler, kadınların evde en çok kullandıkları saç şekillendirme yöntemleri fön çekmek ve saç düzleştirmektir. Günlük rutinde uğraşılan saçlar için uğrşılan fönler, saç düzleştirmeler acaba saç sağlığı için ne ifade ediyor? Elektriklenen, kabaran ve şekli bozulan saçlarımız için en doğru seçim acaba fön çekmek mi, saç...

Sayfayı Paylaş