gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

.***GaMZe KıVıLcıM Olmuyorsa oLMuyor ResimLi*0.

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

gamze kıvılcım [​IMG]

gecenin sessizliği vurur kalbime
    oysa aydınlıklar içimde
    ne çok çığlıklar duyulurdu
    yüreğimin derinliklerinde

içimi acıtmadan git şimdi
    olmuyorsa olmuyor işte
    kalbimi paramparça etmeseydim
    biyerin olurdu
    ama git şimdi

sen ben olabilseydin
    bendeki seni görseydin
    bi yerin olurduu
    ama git şimdi

içimi acıtmadan git şimdi
    olmuyorsa olmuyor işte
    kalbimi paramparça etmeseydin
    bi yerin olurdu
    ama gitşimdi

sen ben olabilseydin
    bendeki seni görseydin
    biyerin olurdu
    ama git şimdii

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süperrrrrrrr bir müzik olmuş gamze ve kıvılcımı çok seviyom

.***GaMZe KıVıLcıM Olmuyorsa oLMuyor ResimLi*0. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydin bi yerin olurdu ama...
  2. Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sensiz olmuyor...

sensiz olmuyor...

hani şarkıda diyo ya ''olmuyor olmuyor sensiz olmuyor sen sevmezsen kalbim huzur bulmuyor''...gerçekten de öle herkes huzur mutluluk istiyo ve de sensiz olmuyor..ayrılık ölümden betermiş gerçekten de...
  4. bebeğim olmuyor :(

bebeğim olmuyor :(

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin

Sayfayı Paylaş