gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gazozlu Trüf Tarifi Resimli yapılışı

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gazozlu Trüf Tarifi

Resimli Gazozlu Trüf Tarifi

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda benim gibi çikolata seven tüm arkadaşlarımız için, şahane bir lezzet tarifi veriyor ve gazozlu trüf yapılışı hakkında bilgiler aktarıyoruz.

Malzemeler

-4 yemek kasığı sade gazoz
    -50 adet çikolata kap
    -50'şer g sütlü ve bitter çikolata
    -250 g beyaz çikolata
    -1 cay bardağı krema.

Hazırlanışı

200 g beyaz çikolatayı parçalayın, kremayı bir taşım kaynatın ve ateşten alın, çikolatayı kremanın içinde eritin. Ilık hale geldikten sonra gazoz ve tereyağı karıştırın. Gazozlu karışımı bir torbaya koyun, kalıpları doldurun. Beyaz ve sütlü çikolatayı eritin, torbaya doldurun, beyaz ya da kahverengi kapak yapın, sertleşmeye bırakın. Kapları kağıtlı bir tepsiye dizin. Bitter çikolatayı eritin, torbaya doldurun ve kafesler yapın.Afiyet Olsun

Gazozlu Trüf Tarifi Resimli yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banana Split Tarifi Resimli yapılışı

Banana Split Tarifi Resimli yapılışı

Banana Split Tarifi Resimli yapılışını biliyorsanız yazarsanız çok sevinirim bende öğreneyim şu Banana Split Tarifini yaa :S
  2. Rokoko Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Rokoko Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Geçenlerde bir arkadaşımdan duydum Rokoko kelimesini sordum oda nedir diye pasta türü birşey dedi merak ettim ve kesinlikle bu Rokoko neymiş hem görüp hem de yapmam lazım:) Bilen varsa bana resimli Rokoko Tarifini yazsın kızlar.
  3. Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Avaz Pasta Tarifi Lezzetli iftar yemekleri sonrasında aileniz ile ya da iftara davet ettiğiniz misafirlerinizle tüketeceğiniz çok lezzetli bir pasta tarifi veriyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Avaz pasta tarifi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz:) Gerekli olan Malzemeler -1 paket bisküvi -125 gr çikolata sosu -Hindistan cevizi...
  4. Güllü Kek Tarifi Resimli yapılışı

Güllü Kek Tarifi Resimli yapılışı

Güllü Kek Nasıl Yapılır Ev Yapımı Güllü Kek Tarifi Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce gül böreği tarifi sunmuştuk. Şimdi ise güllü kek tarifi sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz:) Malzemeler: 1 su bardağı sıvıyağ 1 çay bardağı süt 1 çay bardağı gülsuyu 1 kase gül yaprağı 3 yumurta 1 su bardağı tozşeker 1 paket...
  5. Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli Ispanaklı Kek Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce yumuşak kek nasıl yapılır anlatmıştık. Bu gün ise hem yumuşak hem de çok lezzetli ıspanaklı kek yapılışı hakkında bilgiler aktarıyor ve ıspanaklı kek tarifi edinmek isteyen tüm üyelerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Malzemeler 3 yumurta, 2 paket...

Sayfayı Paylaş