gebe
  1. buse ceylan

buse ceylan Forum Okuru

gebelik belirtisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında buse ceylan tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba ben de yeniyim benim adetime 2 hafta kala meme ucumda acı var 2 aydır klomen kullandım acaba hamilemiyim bide geceleri ter basması oluyo cevaplarınızı bekliyorum

2. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    belirti için adet gecikmesi olmalıymş bende aşılama oldm canm beklemdeym benmdee göğsümde acıyo ama bu yeterli değil bekleyelim görelim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

gebelik belirtisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üşüme Gebelik Belirtisi Sayılır mı ?

Üşüme Gebelik Belirtisi Sayılır mı ?

Hamilelik Belirtileri Üşüme Üşüme Hamilelik Belirtileri Sarı akıntı, pembe akıntı, mide bulantısı gibi gebelik belirtileri ardından bu sayfamızda da hamilelik belirtileri üşüme hakkında sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız sevgili melekler... Hamile olduğunu düşünen bayanlar özellikle akşamları aşırı üşüme hatta titreme oluyorsa hamilelik erken belirtisi olabilir. Tabi bu belirtinin...
  2. Tansiyon Gebelik Belirtisi midir ?

Tansiyon Gebelik Belirtisi midir ?

Bu konu; tansiyon gebelik belirtisi midir ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebelik belirtileri kadından kadına değişmekle birlikte bildiğiniz gibi genelde mide bulantısı ve baş dönmesiyle kendini belli eder. Artık günlük hayatta dahi dalga konusu haline gelen "]mide bulantısı ve baş dönmesi dışında da kişiye göre bazı belirtiler görülebilir. Bunlardan biri de tansiyon...
  3. Üşüme gebelik belirtisimi?

Üşüme gebelik belirtisimi?

Gebeliğin ilk belirtileri sabah kusmaları ve adetin gecikmesidir. Hormonel değişimlerden kaynaklanan fiziksel ve psikolojik değişimler başlar. Yorgunluk, halsizlik ve göğüslerde hassasiyet diğer belirtilerdir. Gebelik döneminin başlarında kabızlık, sık idrara çıkma, mide yanması ve hazımsızlığı, kasıklarda ağrı gibi şikayetler sıkça görülür. Bel çevresi kalınlaşmaya başlar. Bu belirtiler...
  4. gebelik belirtisi sırt ağrısı

gebelik belirtisi sırt ağrısı

Merhabalar . Yumurtlama günümü tespit edip iliski yasadik esimle. uzerinden henüz 5 gün gecti. ve bugun dayanılmaz sırt ağrısı çekiyorum . sizce gebelik belirtisi olabilirmi ? yani henuz erkenmi belirtiler icin ? böyle bi durum yaşayanınız varmi ?
  5. BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

ALT KARIN BÖLGESİNDE ŞİŞLİK VE BICAK SAPLANIRCASINA AĞRILAR OLUŞMAYA BAŞLADI SİZCE HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ BİR HAFTA OLDU ERKEN Mİ PSİKOLOJİK Mİ ÇÖZEMEDİM AMA BEL AĞRIYLA KASILMALAR SIKLAŞTI .:D

Sayfayı Paylaş