gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Gebelik testi kan testi

Merhaba kızlar
    hamile kalıp kalmadığımızı beklemek çok yorucu bir süreç kabul ediyorum
    Biran önce öğrenmek istiyor insan
    ama herşeyin bir zamanı var
    Hamilelik testi yapmak için en uygun zaman adet gecikmesi yaşanan günlerdir. Adet zamanı gelmeden önce yani gecikme yaşanmadan önce yapılan testler hamilelik olduğunu genellikle gösteremez ve güvenilir değildir

gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Kızlar Almanyadaki bi akrabam Clearblue marka dijital gebelik testi kullanmamı tavsiye etti acaba türkiyede herhangi bir yerden satın alabiliyormuyum ? nasıl kullanılıyor bu test. Yani kullandıktan sonra atmıyor muyuz ? Bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S
  3. Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook
  4. Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

hamilelik testi ne zaman yapılmalıdır,gebelik testi en erken ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi nasıl yapılır Hamilelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir peki gebelik testi ne zaman ve nasıl yapılmalıdır. Hamilelik sonrası 4 günü geçmiş döllenmiş yumurta HCG adı verilen bir hormon salgılar.Bu HCG hormonuna insan koryon...
  5. Adetliyken gebelik testi yapılırmı ?

Adetliyken gebelik testi yapılırmı ?

Hamile kalmak isteyen, yada hamile kalmaktan korkan bayanlar tarafın dan, sayfamıza sıklıkla adet dönemin de test yapılırmı , adet dönemin de test yaparsam doğru sonuç alırmıyım diye sorular almaktayız. Biz de merak edilen , bu sorular dan ötürü ; Adet dönemin de yapılan gebelik testleri ile ilgili bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ile ilgili ayrıntalara ---> Gebelik Testi...

Sayfayı Paylaş