gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik testleri ne zama yapılmalı ve en erke ne zama sonuç verir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar, bizde bebek düşünüyoruz. Bu ay ikinci denememiz, sizlere şunları sormak istiyorum, bu gebelik testleri ne zama sonuç verir, artı bağzı yerlerde okuyorum tam güvenli değil dyorlar yanıla payı var mı güvenirliliği hususuda bana bir marka verebilir isiniz. en erken e zamann sonuç veriyor. Bir yerde 10-15 gün vs geçtikten sonra gebelik testi yaptırı diyenler olduğu kadar daha erkenden yani üç beş gündede sonuç verir diyorlar. güvenilir midir güvenilir mi siz hangi testleri yaptırıyorsunuz. Yani net tam kaç gün sonra sonuç verir, gaç günde yani, ne zaman yapa lazım. Teşekkür ediyorum. İsteyen tüm kullarına içinde banada nasip etsin allahım inşallah.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Size tavsiyemiz en doğru sonuç için ,10 günlük gecikmeden sonra kan testi yaptırmanızdır.Ayrıca konu hakkında daha ayrıntılı bilgi için forumumuzda bulunan Gebelik Testleri Hakkında adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. :)

gebelik testleri ne zama yapılmalı ve en erke ne zama sonuç verir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikde ne tür testler yapılmalı

Gebelikde ne tür testler yapılmalı

gebelikte istenen testler hamilelikte istenen testler kan tahliline aç mı gidilir Gebelik hem doğal bir olay, hem de bir takım değişiklikle meydana gelebildiği için farklılıklar arzeden bir süreçtir. Gebeliği tek kategoriyle sınıflandırmak veya tarif etmek güçtür. Çünkü gebe kadının genç veya yaşlı olması, çok zayıf ya da çok şişman olması önemli bir farklılıktır. Veya anne adayı doğuştan bir...
  2. Gebelik anemesi nedir ?neler yapılmalı

Gebelik anemesi nedir ?neler yapılmalı

Kansızlık gebelikte kansızlık merhaba kızlar Hamilelik döneminde zaten almamız gereken vitaminler yada ilaçlar olması gerekiyordemir eksikliği anemisi, gebelikte en sık görülen anemidir. nemi olmasa ve demir depoları yeterli olsa bile gebelik boyunca bütün gebelere anemiyi önlemek amaçlı demir desteği gereklidir. Günde 60 mg elementer demirin demir eksikliği anemisinin insidansını azaltığı...
  3. En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

Erken gebelik belirtileri erken gebelik testi erken gebeliğin oluşmasına neden olan etkenler Bildiğiniz üzere kadınlarımız gebelik hususunda inanılmaz hassaslar ve inanılmaz meraklılar. Peki bir kadın hamile olduğunu düşündüğü andan itibaren gebeliği en erken ne zaman tespit edebilir. Kullanılan gebelik testleri erken hamileliğin tespiti için ne kadar güvenilir ? Öncelikle gebeliğinizin...
  4. Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

gebelik testi ne zaman yapılmalı,hamilelik testi ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman doğru sonuç verir,htp en erken ne zaman sonuç verir, gebelik testileri hakkında bilgiler "Arkadaşımla ilişkide bulundum daha sonra hemen gidip gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı. Kesinlikle hamile olmadığımdan emin olabilirmiyim?" şeklinde sorular sıkça sorulmaktadır. Bu kadar...
  5. Sizce test sonucu nedir ???

Sizce test sonucu nedir ???

Merhaba, 21 günde bir adet oluyorum yumurtlama Döneminde eşimle düzenli iliskiye girdik adetime bir hafta var dayanamadım Predictor erken gebelik testi yaptim sizce bu test pozitif mi ???

Sayfayı Paylaş