gebe
  1. gebelik

gebelik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebelik yaşamak isteyenler melekler mekanında sorularına cevap buluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gebelik tarafından paylaşıldı.

gebelik slm ben yeni katıldım benim reglim 6 gün gecti testlerde cıkmıyo hamilemiyimdır karnımda batmalar kasıklarımda ağrıda var:nazar:

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın çünkü bazılarında idrarda geç çıkyo

3. gebelik

gebelik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün yapyırdım ama 1.01 cıkti da önceki kanda 0.01 cıkmıştı bugün 7 gün oldu regli olmadım göğüslerimde sütlenme oldu

gebelik yaşamak isteyenler melekler mekanında sorularına cevap buluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorular cevaplar

sorular cevaplar

SORULAR-CEVAPLARSoru: Bir kadın kocasını milyoner yapabilir mi? Cevap: Kocası daha önce milyarderse evet. Soru: Mikroskopla kadın arasında ne benzerlik vardır? Cevap: İkisi de pireyi deve yapar. Soru: Geveze bir kadınla tespih arasında ne fark vardır? Cevap: Biri çekilir, diğeri hiç çekilmez Soru: Duvar saati ile geveze bir kadın arasında ne fark vardır? Cevap: Duvar saati hiç olmazsa...
  2. Melekler mekanına giriş  Sınav Soruları...

Melekler mekanına giriş Sınav Soruları...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gebelik Hakkında Tüm Sorularınıza Cevaplar Burada HAMİŞ Melekler Buraya

Gebelik Hakkında Tüm Sorularınıza Cevaplar Burada HAMİŞ Melekler Buraya

gebelikle ilgili,gebelikle ilgili herşey,gebelikle ilgili sorular, Melekler gebelik hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada inş.sizlere bir faydası olur ve kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanıza yardımcı olur..Aklınıza takılan 'acaba ' dediğiniz hamilelikle ilgili sorular ve cevapları; Vajinal akıntılarımın artması normal mi? Evet: Hormon salgıları ve...
  4. Hamileler,hamile kalmak isteyenler evlilikle ilgili sorularınıza cevap burda

Hamileler,hamile kalmak isteyenler evlilikle ilgili sorularınıza cevap burda

Bu konu; hamile kalmak isteyenler, yeni yılda bebek sahibi olmak isteyenler hakkında bilgiler vermektedir. Selam kızlar yeniyılda bebek sahibi olmak isteyenler sayfası epey yol aldı ordan ulaşamayanlar burdan yazsınlar tüm merak ettiklerini ben kendi şahsımca aşk,hayat,evlilik,hamilelikle,hamile kalmakla,bebeklerle ilgili tüm bildiğim sorulara cevap veririm girdikçe.Tuna sende bu yazımı...
  5. Gebelikte Kordon Dolanması Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Gebelikte Kordon Dolanması Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

gebelikte kordon dolanması, hamilelikte kordon dolanması, kordon dolanması nasıl anlaşılır Sevgili melekler, gebelikte yaşanan komplikasyonlardan birisi olan kordon dolanması çok fazla görülen bir olay değildir. Tehlikeli olduğu durum % 10 olan kordon dolanması hakkında en çok merak edilen sorular ve cevapları şöyle... Gebelikte Kordon Dolanması Sebepleri Kordon dolanması olayı fazla...

Sayfayı Paylaş