gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Mide Ekşimesine Doğal Çözüm Burada!

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gebelikte mide ekşimesi hamilelikte mide ekşimesi

Sevgili melekler, bugün çette karakuzu ile konuşurken bana midesinin çok ekşidiğini ve ilaç kullanmadan bununla nasıl başedebileceğini sordu. Gebelikte mide problemlerinin çok sık yaşandığını ve ne derece rahatsız edici olduğunu bildiğimden, hemen ufak bir araştırma yaptım ve doğal bir çözüm yolu buldum. Karakuzuma söyledim o da uyguladı ve sonuç, anne adayımızın mide ekşimesi sona erdi. :D:D Şimdi gebelikte mide ekşimesi yaşayan meleklerimiz için bu çözümü paylaşmak istiyorum. 1 bardak ayrana ya da 1 bardak maden suyuna 1 çay kaşığı karbonat koyup karıştırın ve için. Göreceksiniz, çok kısa bir zaman sonra mideniz rahatlayacak :tik:

karakuzu ve smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay ilk kez duyuyorum deniycem benim tavsiyem yulaf hani süte koyunca eriyenden türkcesi neyse bilmiyorum.. bebek mamasina felan kullaniliyor..
    sütü isitin icine biraz tatlanmasi icin seker isteysen tarcinda katsin ben katarim hep ve o eriyen yulafdan hmmm inanin tadi cok güzel oluyor... bunu yediketen sonra bir iki gün eksimem kalmiyor sonra tekrar yiyorum :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaslar bugun titandan aldigim bu dogal yontem tarafimdan denenmistir:D:D Hatta konu benim denememden cikan olumlu sonuc sonrasinda acildi :D:D Tavsiye ediorum :tik:

Derya48, smiley ve TİTAN bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    deniycem kuzum :D:D

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bak bu da ilginç bir öneri smi, bilmediğimiz ne çok şey var :)

Bu arada bahsettiğin şey evet yulaf. Yalnız diyetler için tavsiye edilen yulaf ezmesi değil yulaf kepeği, sütte kolay eriyor dediğine göre. Ben de bazen yulaf kepeği ve sütü hafiften pişirir, balla tatlandırıp yerim. Ama sadece canım istediği için. Bir dahakine tarçın da deneyeceğim :D:D Teşekkürler smi :kiss:

Aynen :D:D

smiley bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    afiyet olsun titanim
    bak bu oluyor degilmi [​IMG]

Son düzenleme: 24 Mayıs 2013
Gebelikte Mide Ekşimesine Doğal Çözüm Burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağrılara en doğal çözüm burada !!

Ağrılara en doğal çözüm burada !!

Artık ağrılara kolay,doğal bir yöntem var bunları uygulayın ve kendinizi ve gününüzü kurtarın kızlar.:) Kolunuzu ya da bacağınızı bir yere çarptığınızda oluşan ağrılar tüm gününüzü olumsuz etkileyebilir. Bitkisel yağ karışımları yardımınıza koşuyor! Baş ağrısına nane İçeriğinde nane, papatya, lavanta gibi uyarıcı ve rahatlatıcı bitkisel yağlar bulunduran kür; baş ağrılarınızı doğal...
  2. Gebelikte mide yanmasindan sikayet edenler buraya...

Gebelikte mide yanmasindan sikayet edenler buraya...

gebelikte mide yanmasi mide yanmasi hamilelikte mide yanmalari cozumu nedeni tedavisi konulari burada meleklerim Sevgilili Melekler, Gebelikte mide yanmasi yasayan varmi aranizda? Benim iki ucgundur midemde yanma basladi ama cok fena, gecen gece uykumdan uyandim midem nasil eksimis acimis, hala etkisi devam ediyor, ve eksimeden dolayi midem bulaniyor, aslinda nerdeyse 3 aylik olacak ama, bu...
  3. Kızlar Gebelikte Çatlak Oluşumunu Önlemek çözüm burada!

Kızlar Gebelikte Çatlak Oluşumunu Önlemek çözüm burada!

Hamilelikte Çatlak Oluşumunu Önlemek Gebelik döneminde Çatlak Oluşumunu Önlemek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bebek bekleyen hamiş hanımlar, bu yazımızda hamilelik sorunları arasında başı çeken gebelik çatlakları için çözüm önerileri sunuyor ve hamilelikte çatlak oluşumunu önelemek için yapılması gerekenleri, gebelik çatlakları için bitkisel çözüm karışım tarifleri ile sizlere aktarıyoruz....
  4. boyun ağrısına doğal çözüm

boyun ağrısına doğal çözüm

merhaba ben üniversitede okuyan bir öğrenciyim ve gece üç saat boyunca soru çözdüm haliyle boynum inanılmaz tutuldu evde kas gevşetici yok yakınlarda eczanede bulamam acaba boyun ağrısına evde yapabileceğim doğal çözüm önerileri olan varmı aranızda ağrıdan duramıyorum lütfen yardım edin
  5. Mide ekşimesine ne iyi gelir ?

Mide ekşimesine ne iyi gelir ?

mide ekşimesine iyi gelen yiyecekler,mide ekşimesini ne giderir,mide ekşimesi nasıl geçer,mide ekşimesine iyi gelen besinler, Mide ekşimesini aşırı ve ağır yemeklerden sonra yaşıyorsanız beslenmenizde yapacağınız değişikliklerle ekşimeyi azaltabilirsiniz. Ancak hafif öğünlerden sonra bile mideniz ekşiyorsa ya da haftada 2-3 gün mide ekşimesi oluyorsa bu durum reflü veya gastrit gibi bir...

Sayfayı Paylaş