gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Geç Döllenme İle Hamile Kalan Meleklerin Topiği

Konu, 'Yaşasın Hamileyim !' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Geç Döllenme İle Hamile Kalanlar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, her bünyenin regl döngüsü bir değildir, olamaz. Bu sebeple yumurtlama günleri de herkeste farklı olur. Dolayısıyla da geç döllenme sözkonusudur. Bu şekilde gebe kalan meleklerimiz varsa aynı durumda olup gebe kalmak isteyen meleklerimize tecrübeleriyle faydalı olacaklardır diye düşünüyoruz ve geç döllenme yaşayanları topiğimize bekliyoruz...:)

2. Hanife Bayram

Hanife Bayram Forum Okuru

Merhaba benim son adet tarihim 5Ağustos şu an hamileyim ama gebelik haftası beş gibi en son doktora iki hafta önce gittim kese gözükmedi kan testi yap dedi değerler yükselirse gel. Bende 48 saatte bir kan testi yaptım değerler iki katına çıktı her seferinde normalde ayın beşinden beşine düzenli adet gören insanım ama geçmişimde polikistik öyküsü var gebelik haftamın bu kadar uyumsuzluğu normalmi şimdiden teşekkürler0:ar4fd:

3. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Cnm anlattıklarına göre 5 haftalik hamilesin doğru yani kese hemen görünmez ztn. Bu gidiste görünür kesen. Insallah sende melegini kucağına alırsın sağlıklı sıhhatli şekilde. Bu arada doktorlar ztn haftaları tam olarak bilemiyolar :)

4. ecem27

ecem27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar ben en son 18ockta hastalandm bugun martn 2sı gec dollenme olablrmi acaba test snuclari negatif

Geç Döllenme İle Hamile Kalan Meleklerin Topiği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  2. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  3. Haydi Melekler Topiğe;)

Haydi Melekler Topiğe;)

Kızlar bir çok arkadaşımızında düşündüğü gibi ortak düşüncemiz devamlı bebek hakkında konuşuyoruz ve bu konudan ister istemez etkileniyoruz kendimizde saçma sapan belirtiler aramaya başlıyoruz ve dolasıylada strese giriyoruz ben istedimki topiğimde havadan sudan herşeyden konuşalım ALLAHIM herkeze hayırlı evlat versin ama hayat sadece bebekten ibaret değil buyrun topiğe;):bob:
  4. Hz. Zekeriya'nın duaları ile hamile kalanların listesi

Hz. Zekeriya'nın duaları ile hamile kalanların listesi

(Tesbihatı Günde 7000 kere : RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA ) Listemizin açılışını aslımozum yaptı darısı tüm isteyenlere inşaallahh HAMİLE KALANLARIN LİSTESİ 1-ASLIMOZUM bakalım 2. sırada kim olacak
  5. Geç döllenme ne zaman belli olur?

Geç döllenme ne zaman belli olur?

Standart değerler içerisinde sağlıklı bir kadının menstrüasyon periyodu yirmi sekiz gün olarak hesaplanmaktadır. Bu dönem bir periyodun başlangıcından bir diğerinin başlangıcına kadar devam eden süreyi ifade etmekte olup, şu ya da bu sebepler ile kimi zaman 3 haftadan 7 haftaya kadar uzanan süreçler de görülebilinmektedir. Geç Yumurtlama ve Geç Döllenme Nedir? Geç yumurtlama kavramı kısaca...

Sayfayı Paylaş