gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gece rüyamda üzüm bağlarında yürüyordum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Üzüm yemeye bayılırım.Ne hikmetse bu gece rüyamda üzüm bağlarında geziniyordum.Hayır olsun dedim ama merakım da gitmedi.Yorumlayabilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyasında üzüm gören biri için bu rüyanın anlamı şöyle Rüyada üzüm görmek güzel, devamlı, geniş ve toplu bir rızıktır. Detaylı anlatımımızı aşağıda bulabilrsiniz.Ayrıca Rüyada mevsimi içinde salkım salkım üzümler görmek, dünyada meydana gelen ucuzluğa ve bolluğa delalet ediyor.

Gece rüyamda üzüm bağlarında yürüyordum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üzüm bağı

üzüm bağı

Bag ve asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkimlar rizkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri serefe ulasmakla tabir olunur. Rüyasinda bir üzüm, bagi satin aldigini gören, evlenir. Asmanin dallarindan su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir. Kirmani'ye göre; Bir...
  2. Rüyada bakla görmek

Rüyada bakla görmek

Mevsiminde görülen yeşil bakla elbise, yiyecek ve temiz olan her şeydir. Mevsimi dışında görülen ya da yenen yeşil bakla üzüntü ve kedere, Kuru bakla artarak çoğalan mala, sevinç ve bolluğa delalet eder. Bakla satıcısı kem sözlü insanla tabir edilir.Kuru bakla sakin ve huzurlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Üzüntü ve sıkıntı çekeceğinize işarettir. Baklacı kötü sözler duyacağınız anlamına...
  3. Gece Yolcuları - Rüya

Gece Yolcuları - Rüya

Rüyalarında ben varım Düşünde gördüm Gözyaşında ben varım Hayalinde gördüm Rahatça uyur musun ben olsam yanında? Gözyaşını siler misin ben olsam koynunda? Dur! Uyuma! Rüyan olurum Sus! Konuşma! Belan olurum
  4. Doğal cilt bakımı üzüm maskesi

Doğal cilt bakımı üzüm maskesi

Kızlar kışa cildimizi hazırlayalım üzümün bol olduğu şu mevsimde cildi temizleyip canlandırın bir maske üzüm maskesi ...Uygulama şekli çok basit.. Taze üzüm ezilir veya sıkılır ve 20 dk kadar etkileşim için bekletilir.Temiz suyla ve ya gül suyu ile yıkanır.Bu maske kan dolaşımını hızlandırır ve cildi canlandırır.Ayrıca cildi canlandırır ve parlaklık verir.

Sayfayı Paylaş