gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gel beraber ağlayalım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Gel beraber ağlayalım sabah olmadan Damla damla bir zehir karışsın kanımıza İnsanları affedelim, yaşamayı sevelim
    Sonra insan yaratıldığımıza zavallılığımıza
    Gel beraber ağlayalım

Hatırla tekrarı, bir ömre bedel dakikaları
    Gerçek olmayan hayallerimizi düşün
    Biz de bir yerde insanız neyleyelim
    Hep böyle bıçağın kemiğe dayandığı gün
    Gel beraber ağlayalım

O ayrılığın kederin hüküm sürdüğü
    O zamanın ilerlemediği gecelerde
    Söyle kime yalvaralım, kimi bekleyelim
    Hep böyle bıçağın kemiğe dayandığı gün
    Gel beraber ağlayalım

Ne aradık, ne bulduk bu yeryüzünde
    İnan sevdiğim bizi aldattılar
    Sonunda yapayalnız kaldık neyleyim
    Gel, dünya duruncaya kadar, ölünceye kadar
    Gel beraber ağlayalım

Gel beraber ağlayalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayalım Atatürk'e

Ağlayalım Atatürk'e

Ağlayalım Atatürk'e Ağlayalım Atatürk'e Bütün Dünya kan ağladı, Süleyman olmuştu mülke, Geldi ecel, can ağladı, Atatürk'ün eserleri, Söyleyecek bundan geri, Bütün dünyanın her yeri Ah çekti, vatan ağladı. Bu ne kuvvet, bu ne kudret, Var idi bunda bir hikmet Bütün Türkler, İnönü İsmet, Gözlerinden kan ağladı. Uzatma Veysel bu sözü Dayanmaz herkesin özü, Koruyalım yurdumuzu,...
  2. Gel Beraber Söyleyelim

Gel Beraber Söyleyelim

Gel Beraber Söyleyelim YÜrÜyen GÜneş ve Ayı YörÜngesinde tutar. Hikmetinde sual olmaz,geceyi gÜndÜze dolar. Aydan dÜnya ya bakıldığı zaman,dÜnya sini kadar. Selam veriyor ResûlÜ dağlar taşlar yana yana. Yer yÜzÜ beşik dağlar direk,yaratılmadı boşuna. KurÂ’an-ın penceresinden akıl dolu bakarsan buna. Duruyorum direksiz,AllahÂ’ın tek ismi hÜrmetine. Bir delik göremezsin? gözler hâkir...
  3. Keremcem - Ağlayalım Beraber

Keremcem - Ağlayalım Beraber

Ayrılık günü düştü peşime hüzün Ve bırakmadı kaç yıl boyu Boylu boyunca uzandım yanına Ama bana dönük değildi yüzün Aldanıp sana bekledim geçen güzü Ve bırakmadım kaç yıl boyu Zaman dolunca geldiysem yanına Sebep sana o gün verdiğim sözüm Dön diye yalvarırken Düştü elimden gururum Son diye dilenirken Geçti önümden bitanem Yine dolacaksa gözlerim Sensiz olsun dilerim Eritir...
  4. Ecelinle beraber mavi yolculuğa hazırmısınız? yat benden siz gelin yeter!

Ecelinle beraber mavi yolculuğa hazırmısınız? yat benden siz gelin yeter!

İçinde ne yok ki? Küçücük bir yata koca yatak odasını, süper lüks koltukları, plazma ekran televizyonları, özenle hazırlanmış masaları ve daha birçok şeyi sığdırmışlar. Fotoğrafları görünce ne kadar lüks bir yat olduğunu anlayacaksınız zaten.
  5. Kutlama yemeğine beraber geldiler!

Kutlama yemeğine beraber geldiler!

ŞEYTANIN PABUCU' FİLMİNİN OYUNCULARI ÖNCEKİ AKŞAM KOKOSH BAR'DA BULUŞTU. 26 Aralık'ta vizyona girecek 'Şeytanın Pabucu' filminin oyuncuları önceki akşam Kokosh Bar'da buluştu. Sevgilisi Ozan Sevindik ile gecceye katılan filmin oyuncularından Aysun Kayacı, 'Ozan benim Süpermen'im. Geniş omuzları ve yüzü onu andırıyor, onunla evliliğe giden bir ilişkimiz var. Onu, bana benzettikleri oluyor,...

Sayfayı Paylaş