gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Hanım İçin Saç Modelleri..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin saçı, gelin başı , modelleri, 2011 yaz gelinleri, evlilik, hazırlıkları, saç ve makyaj, güzellik ve kadın hakkında bilgiler ve resimler
    Mekanımızın güzel gelinlik çağındaki kızları :)

Buna bende dahil olmak üzere saç, makyaj, gelinlik, kına kıyafeti, ev, eşya derken iyice zorlu bir okadar da eğlenceli bir dönem ..

Bu eğlencenin yanı sıra karamsarlık ve kararsızlıkta cabası..
    İşte ben gibi yeni evlenecek hanımlara gelin saçı modelelleri..

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok süslü püslü birşey istemem gelinliğime uygun dağınık bir model

Gelin Hanım İçin Saç Modelleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesettürlüler İçin Tesettürlü Gelin Saçı Modelleri

Tesettürlüler İçin Tesettürlü Gelin Saçı Modelleri

Tesettürlü gelin başı tesettürlü gelin başı modelleri tesettür saç modelleri tesettür saç Özellikle islami kesime uygun olarak hazırlanmış ve saçların görünmemesini sağlayan, kapalılar için olmazsa olmazlardan gelin başlarından bu yazımızda sizlere bahsedeceğiz hatta oluşturacağımız görsel galeri ile de sizlere güzel modeller sunacağız kızlar. Sitemizde özellikle saç bakımı ile ilgili...
  2. Gelin Saçı İçin Toka Modelleri

Gelin Saçı İçin Toka Modelleri

gelin başı tokaları gelin toka modelleri tokası modelleri saçı tokaları saç tokası bu tokalarla gelinliğinize daha da güzellik katacaksın hanımlar
  3. Gelin Adayı Meleklerimiz İçin Modern Şık Gelin Saç Modelleri 2012

Gelin Adayı Meleklerimiz İçin Modern Şık Gelin Saç Modelleri 2012

Modern Gelin Saçı Modelleri 2012 Gelin Saçı Örnekleri Modern modern gelin saç modelleri 2012 Duvağınız uzun olsun ya da olmasın, gelinliğinizi tamamlayan yegane unsur hiç kuşkusuz gelin saçıdır melekler :) Saçın insana nasıl büyük bir hava kattığını düşünürsek, gelin saçının da gelinliği tamamlamada ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. Özellikle sade bir gelinlik modeli için...
  4. Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz

Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz

Bu konu; örgü gelin saçı modelleri hakkında bilgi vermektedir. İşinin iyi bilen bir kuaförün ellerinden çıkmış saçlar harika görünümünüzün garantisi olacaktır. Özellikle de düğün stresinin üstüne istediğiniz saç modelinin yapılamaması gibi bir kabusu düşünemiyorum bile :S Saçlarınıza yakışacağını düşündüğünüz modeller genelde klasik topuzlardan farklı tarzlar olsun istiyorsanız bir de örgü...
  5. Gelin Saçı İçin Dağınık Topuz Modelleri

Gelin Saçı İçin Dağınık Topuz Modelleri

gelin saçı dağınık topuz, dağınık gelin saçı topuz modelleri, dağınık topuz gelin saçı modelleri Sevgili melekler, topuz özellikle gelinlerin gelin başı olarak tercih ettikleri bir modeldir. Derli toplu görünmesi ve rahat ettirmesinin yanı sıra, gelinliğin ve duvağın modelini daha güzel bir şekilde ortaya çıkaran topuz modelleri içinde sıklıkla tercih edileni dağınık topuzlarla, gelin...

Sayfayı Paylaş