gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Gelin olacaklar için hoş bir şal modeli

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

gelin şalı modelleri gelin şalları modelleri gelinlik şal şalı yapımı şal [​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gelin olacaklar için hoş bir şal modeli
    ewet çok hoş yaaa emeğine sağlık

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

öğretmen

bana bu kim öğretecek allahışkına kaç ay oldu kalıb aldım bilen kimse yok msn verim ekleyin email adresi vermek yasaktır.

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    motif makinası ile yapılmış bizde kızlarla bir sürü çiçek yaptık böyle.Birleştirirkende etrafına örümcek çekiyorduk sanırsam.Çiçeği yapmasıda oldukça basit 10 yaşındaki yeğenim bile yapıo :D

5. aşk-ı su

aşk-ı su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mislinay...çok şık bir şal modeli sana çok teşekkür ederim ben 1ay önce nişanlandım ve 2ay sonra yani yılbaşında düğünüm var kış düğünü olacagı için bu model benim çok işime yarayacak tşkrler....

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı uğurlu olsun aşk-ı su Allah tamamına erdirir inş. Gayemiz faydalı olmak. Sana faydamız dokunduysa ne mutlu :)
    Teşekkürler...

7. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    sıcacık görünüyor puf puf, güzelmiş eline sağlık..

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş mod. bayıldım ya emeğinize sağlık..

Gelin olacaklar için hoş bir şal modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hoş bir şal modeli ve yapımı

çok hoş bir şal modeli ve yapımı

örümcek şal yapımı örümcekli şal örnekleri örümcekli modelleri örümcek modeli yapılışı yapımı ve modelleri malzemeler: 3 no şiş tığ 500 g merserize ip yapılışı: ilk sırada zincir çekerek 2 örümcek yapıp batın. dönüşlerde 4 zincir çekin. ikinci sırada gene 2 örümcek yapıp, alttaki 2 örümceğin ortasına batın. tekrar 2 örümcek yapıp sonuna batın. bu işlemi tekrarlayarak 5. sıradaki...
  2. açıklamalı çok hoş şal modeli

açıklamalı çok hoş şal modeli

açıklamalı şal modelleri şal örnekleri acıklamalı açıklamalı örnekleri modelleri acıklamalı yapımı malzemeler: İp: Toplam 500 gr Tığ: 1 numara yapılışı:Bej kuru ve kahverengi iplikle motif motif olarak istediğiniz boyda şalı yapın Motiflere ekru renk ile zincir çekip küçük halka yapın Çevresini iki defada çekerek yuvarlak olarak tamamlayın Etrafına zincir çekip 16 yaprak yapın...
  3. Bebeğiniz için yapılışyla hoş bir hırka modeli

Bebeğiniz için yapılışyla hoş bir hırka modeli

PARANTEZ İÇİNDEKİ SAYILAR DAHA BÜYÜK BEDENLER İÇİN VERİLMİŞTİR. ÖN, ARKA VE KOL BERABER ÖRÜLÜYOR. 5 NUMARA ŞİŞ İLE 44 (48-52-56-60) İLMEK ATIN. DÜZ ÖRGÜYLE BAŞLAYIN VE 32 (34-38-40-44) SIRA ÖRÜN. KOL ARTIŞI SAĞ VE SOL TARAF OLMAK ÜZERE TOPLAM 8 SIRADA 5 (-6-7-8-9) İLMEK ARTIRIN.ARTIRMA SONUCU ELİMİZDE 84 (96-108-120-132) İLMEK OLACAK. ÖN TARAFIN AYRILMASI 34 (40-45-51-56) İLMEK ÖRÜN VE...
  4. Kısa bir şal modeli

Kısa bir şal modeli

kısa şal modelleri kışlık şal modelleri ve yapılışı
  5. Gelin Olacak Meleklerimiz İçin Harika Saç Modelleri 2013

Gelin Olacak Meleklerimiz İçin Harika Saç Modelleri 2013

Bu konu; 2013 gelin başı, gelin saçı modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve 2013 yılında gelin olma planları olan tüm okuyucularımız, bu sayfamızdan sizlere önümüzde ki yılın trendi gelin başı modellerini sunmak istiyoruz. İster dağınık bırakın, ister topuz yapın, o gecenin yıldızı siz olacaksınız. Muhteşem topuzlar, şahane gelin saçı aksesuarları ve...

Sayfayı Paylaş