gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

gelin siz bişeyler önerin

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

sevgili mm sakinleri bir süredir bu sitedeyim yanlız burda bişeylerin eksik olduğunu hissediyorum açıkçası bu eksikliyin ne olduğunu çözmüş dyilim burda sayılı bir kaç arkadaşın dışında aktif olan üye sayısı çok az demekki bişeyler eksik yada yeterli deyil kendi adıma ben bu siteyi çok seviyorum burdaki dostluğuda seviyorum madem burası bizim sitemiz o halde el birliğiyle burayı dahada eylenceli vede cazip hale getirecek önerilerde bulunalım nedersiniz ??eminin site yöneticilerimizde kayda deyer önerileri dikkate alacaklardır her zamanki gibi.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: gelin siz bişeyler önerin
    hissediğin eksiklik ne hido keşke onuda deseydin ben bi eksik göremedim
    site daha yeni ya ondandır insanların alışması zaman alabilir bide herkes sohpete gelmeye bilir
    helede benim gibi sohpeti bi an boş bırakmayan biriri varken la sıramı geliyodur başkasına(hahaha)
    ama site artık canlanıyo hido kalabalıklaştık iyice sohpete katılım fazlalaştı yeni arkadaşlar katıldı aramıza
    daha da iyi olacak ben buna inanıyorum hep birlikte görcez bu günleri
    yinede duyarlılığın çok güzeldi arkadaşım
    (ha bu arada hiç yanlışın yok la doğru yazmışın)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: gelin siz bişeyler önerin

sunulan öneriler kesinlikle dikkate alınacaktır;)

gelin siz bişeyler önerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kocanız eskidimi  size bir öneri

kocanız eskidimi size bir öneri

EN uygun :Dancing_furious:çöpe atın şekilde görüldüğü gibi
  2. zor insanlarlamı çalışıyorsunuz işte size birkaç öneri...

zor insanlarlamı çalışıyorsunuz işte size birkaç öneri...

Lokomotifler: Bu tür insanlar mutsuzluklarını başkalarından çıkarmaya çalışırlar. Genelde sinirli ve düşmanca davranırlar. Otoriter, acımasız ve diktatörce bir ruh hali içindedirler. En sevdikleri cümle ya benim dediğim gibi olur, ya da hiç olmaz dır. Çözüm: Kabullenmeyin. Amirinize bu tür davranışların işinizi olumsuz etkilediğini ve sizinle nasıl iletişim kurulmasını istediğinizi anlatın....
  3. Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

sizin hiç böylesine sevdiğiniz yada seveniniz oldumu ÖNCE YAZIYI OKU LÜTFEN !! Shangai üniversitesindeki bir öğrenci sevgilisine akıl sır ermez aşkını anlatmak istedi... Ve ne yaptı ?? Üniversite kampüsündeki odalarda kalan her kız öğrenciye çukOlatalar vererek akşam saat 08:00 de baZılarının ışıklarını açmalarını bazılarınında kapatmalarını istedi. Gerisini resimden izleyin... Gerçekten...
  4. kızlaaarrr size önemli bişey sorabilir miyim?

kızlaaarrr size önemli bişey sorabilir miyim?

selam kızlar,bi konuda yardımınızı istiyorum. ben evliyim ve doğum kontrol hapı kullanıyorum. adetimi 1 hafta geciktirmek istiyorum, bildiğim kadarıyla hap kullananlarda 1 hafta verdipimiz o süreyi vermeden devam edince kullanmaya bu mümkün dediler.sizin bi fikriniz var mı?
  5. süt  içemeyen gebeler size önerim var

süt içemeyen gebeler size önerim var

sütlü tatlı sütlaç yapımı Selam kızlar, Birçok kişi için süt kabus gibidir .Özellikle ben kokusunu hiç sevmem Hamileliğimde içemedim pek ama onun yerşne sütlü tatlı tüketmeye çok çalıstım sizede güzel bir sütlaç tarifi veriyorum ve birde ballı enfes bir sütlü tarifide var tabiki portalımızda denemenzi öneririm 1 kg soğuk süt 2 çay bardağı pirinç 1 litre su 3 yemek kaşığı pirinç unu 1,5 -2 su...

Sayfayı Paylaş