gebe
  1. Gülşah88

Gülşah88 Forum Okuru

Gelinlik Seçimi Önerileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Gülşah88 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. 4 gün sonra düğünüm var ve ben hala gelin başıma karar veremedim. Korkunç bir durum. Fikirlerinize çok ihtiyacım var. Gelinliğim çok taşlı ve kabarık. Saç konusunda çok kararsızım.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Benimde temmuzda düğünüm var ve ben şimdiden aklıma koydum bir model. Maşa olacak uçları dalgalı ve açık olacak.Topuz falan ıstemıyorum yanı duvakta sacın alt kısmından gelecek . O şekilde yani ben..

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gelinlik Seçimi Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik seçimi

gelinlik seçimi

Düğün Hazırlıkları Sürecinde Önemli Ayrıntılardan Biri, Gelinlik Bakım Süreci Bir Gelinligin Sizin İçin En Dogrusu Olduguna Nasıl Karar Vereceginiz İse Gerçekten Uzmanlık İster. Her Gelin Adayı O Özel Günde Mükemmel Görünmek İster, Hangi Gelinlik Size Daha Yakın ? Detaylarla Gelen Güzellik ! Zarif Ve Çarpıcı Olmak.. En güzel gelinlik pahalı olan değil, sizin vücudunuza uygun, size...
  2. Doğru Gelinliği Seçin

Doğru Gelinliği Seçin

Hayatınızın en anlamlı gününde herkesi büyülemek istiyorsanız; gelinlik seçimi çok önemli. Romantik bir düğün yapmak için hazırlıklara başladınız. Her evlenecek genç kız gibi en güzel olmak istiyorsunuz. Bu nedenle de doğru gelinliği seçmeli ve en güzel siz olmalısınız. İşte bunun için gelin adaylarının dikkat etmesi gereken önemli noktalar… Doğru gelinliği seçmek için her şeyden önce...
  3. Gelinliğinizi Burcunuza Göre Seçin

Gelinliğinizi Burcunuza Göre Seçin

Her gelinin en büyük hayali düğününde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak! Gelin adayları, düğün töreninden aylar önce gelinlik butiklerinin kapılarını çalmaya, dergileri karıştırmaya veya internette hayal ettikleri gelinliği bulmaya çalışır. Gelinlik seçiminde vücut tipi ve düğünün yapılacağı mekanın yanı sıra artık astroloji de etkili oluyor. SIRT VE GÖĞÜS DEKOLTESİ * KOÇ: Koç...
  4. Gelinliği seçtik sıra ayakkabıda:)

Gelinliği seçtik sıra ayakkabıda:)

gelin ayakkabısı nişan ayakkabısı platformlu gelinlik ayakkabıları platformlu gelin modelleri ayakkabıları Biliyoruz ki her genç kızın rüyası evlenmektir ve bu gününde her istediği içine sinsin ister; saçıyla, gelinliğiyle, ayakkabısıyla.. her şeyiyle muhteşem görünmek onunda hakkıdır. Ewet gelinliğimizi seçtik melişler şimdidie hep beaber bu hanım kızımıza papuç bakalım:) ben bi tane...
  5. Vücut Tipinize Göre Gelinlik Seçimi Önerileri....

Vücut Tipinize Göre Gelinlik Seçimi Önerileri....

Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi Vücudunuza Göre Gelinlik Seçimi Yaz ayları düğün için en çok seçilen zaman. Peki her yerde bu kadar çok gelinlik modeli varken Gelin adayları kendi vücut tiplerine göre nasıl bir model seçmeli? Her vücut tipi için uygun gelinlik modeli secim tüyoları... Buyrun okuyun! UZUN BOYLU GELİNLER Tüm zarafetiyle seçtikleri modeli gözler önüne serer. Uzun...

Sayfayı Paylaş