gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

geliriyorum ya rab

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Geliyorum
    Günahıma oldum pişman
    Rabbim sana geliyorum
    Hain nefsi bilip düşman
    Rabbim sana geliyorum

Bir karara vardım demin
    Rızan için ettim yemin
    Hâlıkısın sen âlemin
    Rabbim sana geliyorum

Neyim varsa satıyorum
    Sokaklara atıyorum
    Derdi derde katıyorum
    Rabbim sana geliyorum

Gördüm dinin heybetini
    Etmem halkın gıybetini
    Bildim yolun kıymetini
    Rabbim sana geliyorum
    __________________alinti

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: geliriyorum ya rab

emeğine sağlık

geliriyorum ya rab konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya rab!

Ya rab!

Ey, günahlarla kirlenmiş kimseleri hemen cezalandırmayan, haddini bilmezlerin ayıplarını görmezlikten gelerek onlara mânevî kirlerinden arınma fırsatları veren Merhametliler Merhametlisi! Bizi günahlarla, hatalarla kirlenmekten koru ; kirlendiğimizde de mağfiret ve merhametini bizden esirgeme! Biz, Senin var etmenle var olduk ve Senin lütuflarınla ayaktayız. Her zaman Senin cömertliğini...
  2. Ya Rab Sana Havale Ediyorum İlahisi

Ya Rab Sana Havale Ediyorum İlahisi

Paslanmış kalplerimizi Kibirlenmiş gönüllerimizi Doymak bilmeyen nefsimizi Temizleyelim artık... Maddiyat her yanımızı sarmış Unutmuşuz maneviyatı İçki haram denilmiş Kandil gecesi bile Gururla içki içteklerini söyler oldular Camilere gidenleri Küçümser oldular İşi o kadar ileri götürdülerki Yüce Rabbimize ALLAH bile demeye tenezzül etmiyorlar Yukardaki Diyorlar Alamlerin nuru...
  3. Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Yer yüzünde gök yüzünde İsmin yazar her neslede Şu kalbimin sesi bile Tıktık atar Allah diye AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Kırlarda papatya gül var Arılar kokluyor ne var Petekler bal ile doldu İçinde bin bir şifa var AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Gözlerim seni arıyor İçim durmadan kanıyor Bak kulun durmaz ağlıyor Sana kulluk etmek için AllahAllah AllahAllah Bize...
  4. Ya Rab Haberin Nerden Alalım İlahisi

Ya Rab Haberin Nerden Alalım İlahisi

ya rab haberin nerden alalım yandı yüreğim ağlayamadım ya rab haberin nerden alalım sözleri yarab ilahisi yarab sözleri Ya Rab haberin nerden alalım Bir kamil murşide varalım Hakkın yoluna kurban olalım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Gönül kuşunu eyleyemedim Dünyaya mesken bağlayamadım Yandı yüreğim ağlayamadım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme...
  5. bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB!

bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB!

.Çaresiz akıllarda bir tek SEN umutsuz hallerde avuçlarda SEN kötülük dolu kalplerde SEN bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB! kötü düşüncelerın en dıbınde SEN bedenlerın en alıcı yerınde SEN ruhların en ınce yerınde SEN akılların içinde birtek sen olasın ya RAB! dogan güneşin varlığında SEN solan yaprakların rengınde SEN doğanın yaratıcılığında SEN gökyüzünün maviliğinde birtek...

Sayfayı Paylaş