gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

gençler neden satanist oluyolar?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Satanist olduklarını söyleyen gençlerin bu soruya verdikleri cevaplar arasında özellikle şunlar dikkat çekmektedir. "Ailemde gerekli ilgi ve sevgiyi bulamadığım için gidip onların arasına katıldım;
    Beni küçük yaşta öksüz ya da yetim bırakan Tanrı'ya kızdığım için Satanist oldum;
    Satanist olmak için Satanist oldum;

Huzur aradığım için gidip Satanistlerin arasına katıldım;
    Bu dünyada daha fazla yaşamanın anlamsız olduğunu ve bu dünyaya ait olmadığımı anladığım için ruhumu Şeytan'a sattım;

Daha fazla özgürlük istiyorum vb."
    Görüldüğü gibi bazı gençler küçük yaşlarda anne babalarını kaybetmiş olmaktan dolayı Allah’a kızmakta, bazıları niçin Satanist olduklarını dahi bilmemekte, bazıları ailede aradığı huzuru bulamadıklarından öyle bir grubun arasında huzur aramakta, bazıları bu dünya hayatının anlamsız olduğunu düşünmekte, bazıları da daha fazla özgürlük istemektedir. Dolayısıyla bu gençlerin bir şeylere ve bir yerlere bazı isyan ve tepkilerinin olduğu dikkat çekmektedir.

Yukarıda verilen cevaplara dikkat edilecek olursa, bütün bunların gerisinde her şeyden önce bir bilgi ve eğitim eksikliğinin olduğu göze çarpmaktadır.
    Dikkat edilmesi gereken bir husus da, özellikle gençlerimiz günden güne bir maneviyat boşluğu içerisine itilmekte ve bu yönde hiçbir ciddi önlem de alınmamaktadır. Açıkçası gençlerimiz bir arayış içerisine girmiş görünüyorlar. Huzur arıyorlar. Bu huzuru ailede, okulda, çevrede, toplumda ve kısacası her yerde arıyorlar, manevi yönden de tatmin edilmek istiyorlar.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gençler neden satanist oluyolar?
    emegine saglik canim,paylasim icin tskler

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık canım

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yüce rabbim bu gbi insanlardan evlatlarımızı korusun

gençler neden satanist oluyolar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler

Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler

Çocuk bilgisayar başındaki abisinin yanına yaklaşır ve pis pis klavyeye bakarak -Abi buna basabiliymiyim -Hayır -Peki buna basabiliymiyim -Hayır hiç birine basamazsın -Anneeaaa abeemm benii oynatmoooo.. ühü................................. -Abi bu düymeye basabiyiymiyim -Hayır ama şuna basabilirsin -Banane ya o düyme güzey deyiy ................................ -Abi bu düyme ne.. (çat!!...
  2. Neden satanistler kedi kanı içer?

Neden satanistler kedi kanı içer?

Satanizmin gündeme geldiği günlerde bazı TV kanallarında bir kısım Satanist ayinler de görüntülenmişti. Bu arada bazı Satanistlerin ayinlerinde kedi kurban ettikleri ve etini kavurup yedikleri ve kanını içtikleri ortaya çıkmıştı. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, Satanistler sadece kedi değil, horoz, tavşan gibi hayvanları da kurban ediyorlar. Çünkü Satanist ayininde esas olan herhangi bir...
  3. aşka ayıp oluyo ! can dündar ne güzel anlatmış

aşka ayıp oluyo ! can dündar ne güzel anlatmış

can dündar ın güzel sözleri can dündarın güzel sözleri dündar aşk kısa kısa aşk Günümüz insanı aşka aşık, aşığa değil! Aşkların kısa dönem askerlik gibi kısa sü...rmesinin nedeni herhalde bu. Zaplanan aşıklar dönemi bu dönem! Kanaldan kanala geçer gibi aşıktan aşığa geçiliyor. Peki bu neden böyle oluyor? Çünkü insan insana sevgisiz, insan insana tahammülsüz, insan insan için fedakarlık...
  4. Genç Kalmanın Sırrı Nedir?

Genç Kalmanın Sırrı Nedir?

genç kalmak için, genç kalmanın sırrı, genç kalabilmek için Sevgili melekler, aslında düşünürsek insan doğduğu andan itibaren yaşlanmaya başlar. Tabiki bunun gözle görülür hale gelmesi yıllar içinde oluşur. Her insan farklı derecelerde ve şekillerde yıpranır, kimi sık hastalanmaya başlar, kiminin yüzü kırışıklıklarla dolar. Bunların oluşmasından kalıtımsal sebepler olduğu gibi çevresel...
  5. Satanizm nedir?

Satanizm nedir?

Özel olarak Hıristiyanlığa genel olarak da bütün dinlere karşı "alternatif din" olarak ortaya çıkan geçmişi oldukça eskiye dayanmasına rağmen yakın zamandan itibaren yeni bir din hüviyetine bürünen önemli bir harekettir. Kelime olarak şeytana inanma, tanrı diye tapınma anlamına gelen Satanizm; şeytana tapınma faaliyeti adı altında Yahudi-Hıristiyan geleneğine Yahudi - Hıristiyan din...

Sayfayı Paylaş