gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gendeme tarifi resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana gendeme tarifi lazım meleklerim, gendeme nasıl yapılıyor var sa memnun olurum akşama yapacağım inşallah.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsinizz

Gendeme tarifi resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gendeme tarifi

Gendeme tarifi

gendeme yemeği, yapılışı, tarif, yöresel yemekler,iç anadolu yemekleri hakkında bilgiler iç anadolunun nefis et yemeği gendemenin tarifini sizlerle paylaşıyoruz melekler Gendeme Malzemeler 500 gram kemikli kuzu eti 1 su bardağı haşlanmış dövme (buğday) 2-3 soğan 2 çorba kaşığı sıvıyağ 3 domates 3 sivribiber 2 su bardağı su tuz Hazırlanışı: Soğanları temizleyip söğüş doğrayın....
  2. Keşkülü Fukara Tarifi Resimli

Keşkülü Fukara Tarifi Resimli

Keşkülü Fukara Tarifi Resimli yapılışını tüm detaylarıyla adım adım yazarsanız çok yardımcı olursunuz bana
  3. Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri arıyorum baktım ama pek beğenmedim diğer sitelerdeki tarifleri birde sizde şansımı deniyeyim istedim:)
  4. Resimli Kestaneli Parfe Tarifi

Resimli Kestaneli Parfe Tarifi

Kestaneli Parfe Tarifi Resimli Kestaneli Parfe Tarifi Tam da sıcak yaz günlerinde misafirlerinize ikram edip ağız tadıyla yiyebileceğiniz serin bir lezzetle karşınızdayız melekler :) İşte kestaneli parfe tarifimiz ... Malzemeler -500 gr. kestane şekeri - 4 adet yumurta -2 çorba kaşığı granül kahve -500 gr. fıstıklı krokan (hazır) -200 ml. (2 paket) süt kreması Süslemek İçin - 10 adet...
  5. Resimli Akdeniz salatası tarifi

Resimli Akdeniz salatası tarifi

akdeniz salatası tarifi resimli akdeniz salatası yapılışı Evet Melek'ler, yaz geldi ve diyet yemekleri yine her mutfakta yerini aldı bizde size her ne kadar bir salata tarifi olsada kalorisi düşük olan bir salata tarifi sunmak istedik. Akdeniz salatası hem lezzetli hem hafif :) Buyrun tarifini öğrenelim kızlar; Malzemeler 2 Adet salatalık 2 Adet yeşil biber 1 Adet kırmızı soğan 200 gr...

Sayfayı Paylaş