gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mengen Pilavı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mengen Pilavı Tarifi Resimli yapılışı hakkında yardımmm.... Kızlar bana acilen resimli Mengen Pilavı Tarifini verin. Ne yapıp edip bu pilavı öğrenmem lazım :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mengen Pilavı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Mengen Pilavı yapılışı

Resimli Mengen Pilavı yapılışı

Mengen Pilavı nasıl yapılır resimli Mengen Pilavı yapılışı Türk Mutfakları'nın vazgeçilmez ve kurtacırı hatta bana göre en büyük kavalye yemeğidir pilav :) Sulu ve köfte gibi daha bir çok kuru yemeklere eşlik ediyor ya hani ondan işte kavalye :D:D Neyse diyor ve sizlere yeni bir pilav tarifi daha sunuyorum Melek'lerim. Mengen pilavı... Mengen Pilavı için gerekli malzemeler 2 Su Bardağı...
  2. Resimli Sosisli Pilav Tarifi

Resimli Sosisli Pilav Tarifi

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Sosisli Pilav Tarifi Pilav tarifleriniz arasına bir yenisini daha eklemek ister misiniz? O halde size sosisli pilav tarifini sunuyor ve bu pilavı herkes çok beğenecek diyoruz. Buyrun Melek'ler; Sosisli Pilav MALZEMELER (6 kişilik) 3 bardak haşlanmış Amerikan pirinci 5 adet sosis 100 gr mantar 1 büyük havuç 2-3 tane yeşil soğan 4 yumurta 1 çorba kaşığı margarin...
  3. Türkistan Pilavı Tarifi Resimli

Türkistan Pilavı Tarifi Resimli

Türkistan Pilavı Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Türkistan Pilavı Tarifini istiyorum bana ayrıntılı bir şekilde Türkistan Pilavının yapılışını yazarsanız çok sevinirim.
  4. Zerde Pilav Tarifi Resimli

Zerde Pilav Tarifi Resimli

Zerde Pilav Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Zerde Pilav Tarifini rica ediyorum lütfen bana zerde pilavı nasıl yapılır yazın
  5. Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Resimli Acem Pilavı Tarifleri arıyorum lütfen bana Resimli Acem Pilavı Tarifi yazın kızlar

Sayfayı Paylaş