gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi Resimli yapılışı olursa makbule geçer hatta yanında cazibede geçer :D:D (bu espiriye bayılıyorum) :D Selam kızlar espirimide yaptıktan sonra sizden Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi rica ediyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hünkar Pilavı Tarifi Resimli

Hünkar Pilavı Tarifi Resimli

Selam kızlar Hünkar Pilavı Tarifi Resimli tarif istiyorum sizden lütfen tarif verin
  2. Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli tarif istiyorum. Kızlar Kuzu Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır bilen var mı ki vardır o zaman bana da öğretin ne olur:S
  3. Patlıcanlı Pilav Tarifi Resimli

Patlıcanlı Pilav Tarifi Resimli

Patlıcanlı Pilav Tarifi Resimli Pilav tariflerimin arasına bir yenisin daha eklemek istiyorum patlıcanı çok seven kocişim için patlıcanlı pilavın tarfını istiyorum bu yüzden:)
  4. Resimli Patlıcanlı Ve Etli Pilav hazırlanışı

Resimli Patlıcanlı Ve Etli Pilav hazırlanışı

Patlıcanlı Ve Etli Pilav nasıl yapılır Patlıcanlı Ve Etli Pilav hazırlanışı Merhaba Sevgili Melek'ler, gelen yoğun istek üzerine size bu sayfamızda patlıcanlı ve etli pilav tarifini resimli olarak sunuyoruz :) Buyrun öğrenin yapın afiyetle yiyin bizide anın :D Patlıcanlı Ve Etli Pilav malzemeleri: Yarım kilo kuşbaşı doğranmış az yağlı kuzu et 1 kg patlıcan 1 adet soğan 3 domates 2...
  5. Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını

Sayfayı Paylaş